- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
9
Medalista igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata oraz były rekordzista w długości skoku zmaga się z poważną chorobą. Bjoern Einar Romoeren poinformował na łamach mediów, że wiosną wykryto u niego nowotwór w kręgosłupie.
Romoeren zakończył karierę po sezonie 2013/2014. W ostatnich miesiącach regularnych startów Norweg narzekał na ból pleców, który teraz powrócił. Wizyta u lekarza była druzgocąca – brązowy medalista igrzysk w Turynie (konkurs drużynowy, 2006) usłyszał, że w kręgosłupie wykryto nowotwór.
Rezonans wykazał, że Romoeren ma złośliwy guz w biodrze – tak zwany mięsak Ewinga. To bardzo rzadka forma raka, która występuje najczęściej w grupie 5-25 lat. Na szczęście w przypadku byłego skoczka rak się nie rozprzestrzenił.
– To trudna sytuacja dla mnie i mojej rodziny. Rozpocząłem leczenie, pokonam raka. Czeka mnie trudny czas, ale wygram tę walkę. Miałem dwa zabiegi chemioterapii, straciłem wiele sił, mój układ odpornościowy praktycznie przestał istnieć – zdradził na łamach norweskich mediów.
Oby wygrał walkę z Nowotworem. Jeden z sympatyczniejszych zawodników.
1
@Criss18Barca Ja pierdziele, jeden z moich ulubionych norweskich skoczków obok Jacobsena. Te cholerne nowotwory, oby wyszedł z tego cało