- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 960 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 960 Culés
0
"Twórz magiczne chwile z gwiazdami naszej drużyny w jedynej piłkarskiej grze w której możesz w tym roku."
Juventus nt. współpracy z PES.
Czyli FIFA totalnie bez Juventusu, a co za tym idzie, bez Ronaldo?
3
@barcelonaLM Świetnie przetłumaczony tekst!
2
@kordyl1010 Nie ja tłumaczyłem, tekst od FifacoinsPL XD Pewnie to z angielskiego tłumaczone. Ale może być ciekawie
0
@barcelonaLM piłkarze będą ale nazwy, stadionu czy herbu nie bedzie
0
@FCBMati10 Ale to tłumaczenie wskazuje, że gwiazdy Juventusu [czyt. piłkarze] będą dostępni tylko w PESie. Czyli może się skończyć tak jak teraz z repr. Brazylii w FIFIE, że praktycznie wszyscy oprócz Neymara to wygenerowane randomy
0
@barcelonaLM czyli Messi z najwyższym overallem w fifie?
0
@Kompletny Teoretycznie tak by było. EA może mieć duży problem, bo Messi i Ronaldo są związani z klubami, które współpracują z Konami. Do Barcy może jeszcze przejść Neymar, Dybala, który był mocno hypeowany w FIFA 19 też piłkarzem Juventusu.
1
@barcelonaLM Raczej skończy się na braku stadionu Juve, bo piłkarze Barcy są wszyscy...
0
@barcelonaLM to że Barca jest związana z Konami to raczej nie problem przy statystykach Leo, ale pewnie Ronaldo zażądał dla siebie najwyższego overalla.
0
@Kompletny Mają taki sam ovr w tym roku, w FIFA 18 Ronaldo miał wyższy, ale wtedy przez cały rok był twarzą gry. W tej edycji w zimie zastąpili go Neymarem, de Bruynem i Dybalą
0
@barcelonaLM mam na myśli, że ten sam, czyli najwyższy, gdy w rzeczywistości Leo należy się o jakieś 3 większy.