La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 590 Culés

25

Jestem wielkim zwolennikiem Neymara, ale jeśli włączymy w ten transfer Dembele to będziemy idiotami.

2

@blaugrana1980 ????? przecież sprowadzanie Neymara to praktycznie przekreślenie Ousmane.

konto usunięte

7

@blaugrana1980 Ja mam do Dembusia szczególną słabość. W tej chwili oprócz Leo to chyba mój ulubiony zawodnik Barcy. Szkoda, że te kontuzje go dręczyły - jak wskoczył w formę to wymiatał równo i Coutinho nie miał nawet podjazdu. Oby u nas został i się rozwinął. Dlatego też nie chce Neymara - bo to przyblokuje rozwój Dembele, który ma ogromny potencjał.

2

@TheNekro94 JA to kur** muszę zakupić okulary z wyjątkowo dużymi szkłami, bo za luja tego potencjału nie dostrzegam.. Oczywiście chłop potrafi grać, ale Neymar w jego wieku był dwie półki wyżej..

konto usunięte

3

@Zieliniak Neymar w jego wieku to popitalał po brazylisjkich boiskach... Dembele był już gwiazdą ligi niemieckiej....

2

@blaugrana1980 "Z Dembele będzie wielki piłkarz"

Od dwóch lat to słyszę.

3

@TheNekro94 Neymar w wieku Dembele wykręcał takie liczby w Barcelonie (15 goli, 15 asyst - pierwszy sezon Neymara, 13/14), że Dembele ma podobne, ale po dwóch sezonach.

konto usunięte

0

@Skaramuczi 4-2-3-1

Mówi to Panu coś?

3

@TheNekro94 I Neymar który przyszedł z tych brazylijskich boisk dał więcej Barcelonie w 2 lata niż ta gwiazda niemieckiej ligi przez ten sam okres na Camp Nou xD

3

@TheNekro94 Neymar przychodząc z ligi brazylijskiej wskoczył do pierwszego składu dając taką jakość jakiej Dembele nie dał i mam nadzieję, że nie będzie miał okazji pokazać. Neymar kilka klas lepszy

konto usunięte

1

@V e B 96 Dlaczego życzysz źle pilkarzowi Barcy?

0

@Copernicus tak,system który każdy tu wymyśla a jeszcze nie widziałem go nigdy w użyciu.

1

@TheNekro94 Nie przypominam sobie żeby wymiatał równo, grał ok w porywach do dobrze ale nigdy nie wymiatał :) Lubię jego strzały i szybkość ale w wymianach na małej przestrzeni często się gubi i często nie widzi partnerów otwierających się do podania. No o te kontuzje ... obawiam się że mogą się powtarzać ... jeżeli postawimy na niego i na skrzydle to obawiam się że kolejny sezon możemy zostać bez skrzydłowego :(
imho.

konto usunięte

0

@zenoowity Mnie martwią jedynie kontuzje - w innych aspektach na pewno się rozwinie. Ale Neymar ostatnio również ma bardzo dużo kontuzji i opuszcza najważniejsze mecze sezonu.

2

@TheNekro94 Bo chcę, żeby przestał być piłkarzem Barcelony. Mam nadzieję, że Neymar wróci

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?