La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

konto usunięte

5

Siedzę trochę już ubabrany w tych mediach czy to prasie czy to w social mediach... i nic mnie bardziej nie wkur... jak porównania. Wczoraj w Białymstoku wiadomo co się stało, a laska na tt porównuje to do... holocaustu. Ciągle widze jak też znani politycy, celebryci i dziennikarze chwytają się czegoś takiego. Przykład Cieleckiej, która bodajże jadąc metrem czuję się jak w geccie warszawskim. Tego jest mnóstwo z obu stron barykady. To są gadające głowy. Gorzej jak to przechodzi na zwykłych ludzi. Wtedy zaczynają się napędzać inspirowani przez ludzi z mediów. Nie można dać się zwariować, a niestety co raz więcej osób ulega tej sytuacji.

1

@krzychu1526 generalnie laski na Twitterze, te kpopowe, jakieś arabskie znaczki @zakochanie itd to najgorszy sort ludzi na Twitterze. Jak czytam ich posty to mi czasem ręce opadają.
Chociaż nie mówię, że faceci tam są lepsi. Pełno jest takich samych glupoli.

konto usunięte

0

@BigShaq Gdybym mial wymienić wszystkie debilne porównania to wyszłaby magiaterka z tego. A to akurat pisała normalna laska. W sensie normalna, że raczej bez kpopu itd. Poza tym, polecam wyjść z tt.nastolatki po prostu.

0

@krzychu1526 no ja nie uczestniczę w tt.nastolatki, ale czasem się przewija na tl jak ktoś cytując śmieje się z tych lasek czy chłopców.
No porównanie głupie, co zrobisz jak nic nie zrobisz. Takie czasy, że każdy pisze do chce - nawet największe pierdoły można pisać. Gorzej jak takie pieprzenie jeszcze ma poklask i zwolenników.

konto usunięte

0

@BigShaq Ja tam lubię z nich cisnąć beke. Wystarczy, że zbaitujes i już przylatuje 50 nastolatek.

0

@krzychu1526 o właśnie. Może nie wyłapie bana za to co wstawię teraz XD

Pięknie zbaitowal kpopy
Aj nie to dokładnie. Chodziło mi o to
https://x.com/RNiedzielan/status/1152653122235437056

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?