- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
16
Pini Zahavi twierdzi że Neymar czuje się nieszczęśliwy w Paryżu. Szkoda człowieka, jak widać PSG bardzo źle go traktuje że Brazylijczyk tak źle się czuje. Nikt nie chciałby mieć takiego pracodawcy jak PSG i być tak źle traktowanym, dostać ochrzan przy calej szatni od dyrektora za tygodniowe spóźnienie do pracy. Myślę że jak Neymar przyjdzie do Nas trzeba powołać sztab psychologów żeby się chlop psychicznie pozbieral po okropnym okresie w PSG...
9
@betonito Ty tak poważnie?
30
@betonito i to jeszcze za tak karygodne pieniądze.. ręce opadają.. biedy Neymar..
0
@betonito A jak Ty kiepsko się czujesz w swojej robocie (albo ktoś z Twoich znajomych), to po znalezieniu nowej pracy też rzucasz takie mądre teksty? Nikt nie mówi o jakiejś depresji. Nie gramy w tamtym klubie, nie pracujemy, więc nie wiemy, jaka atmosfera jest w środku i nie znamy zbyt wielu czynników. Niektórzy patrzą tylko przez pryzmat tego, że zarabia tam kokosy. Można zarabiać kokosy, ale jednocześnie nie czuć się szczęśliwym / spełnionym w danej drużynie, czy ogólnie branży.
7
@LuisSalvano A jak ja się czuję dobrze w swojej robocie to jej nie zmieniam, mimo, że miałem lepsze finansowo propozycje. A jak już ewentualnie zmienię, to nie będę wracał po jakimś czasie do starego pracodawcy z płaczem, bo mi się w nowej pracy nie podoba. Szczególnie gdy przeciw staremu pracodawcy złożyłem pozew w sondzie i wypowiadałem się nieprzychylnie o prezesie.
5
@escarabajo Ty tak na poważnie, z tym pytaniem czy on tak na poważnie ?
1
@LuisSalvano No jak odchodził z Barcelony to przed odejściem też był smutny i źle się czuł (bójka z Semedo)
7
@LuisSalvano xD a Ty dalej go wybielaj, porównuj zwykłego szaraka do typa który zarabia rocznie 30 milionów euro tylko za to że przychodzi na treningi i gra mecze. Katorżnicze warunki
0
@Odesseiron I właśnie o to chodzi. Ty zrobiłbyś tak, ktoś inny inaczej. Każdy jest inny i ma inne podejście do tematu.
0
@snoopdegie Wiem, że pieniądze szczęście dają, ale proponuję Ci patrzeć w życiu również na inne aspekty niż tylko ilość kapuchy ;)
0
@LuisSalvano Noi dorosły człowiek taki jak Neymar powinien na to wpaść zanim zawijal stąd tylnymi drzwiami. Teraz pora na szansę innych a on niech się tu nie pokazuje
1
@LuisSalvano I Neymar zrobił inaczej i teraz niech ponosi konsekwencje własnych czynów z dala od Barcelony. Był dorosły i w pełni świadomy. Poza tym ja cały czas uważam, że to całe jego nieszczęście polega na tym, że mu się finanse przestały zgadzać. Niby kontrakt wyższy, ale rocznie kasy na koncie mniej. Taka to sytuacja z biednym Neymarkiem
0
@snoopdegie Gdyby chodziło o przeciętnego zawodnika, miałbym to gdzieś. Mówimy o jednym z najlepszych i do tego sprawdzonych u nas, którego z resztą nasi obecni i byli zawodnicy (w tym tacy jak Puyol i Xavi) chcą w Barcelonie. Sorry, ale nie przekonasz kolego do swoich racji ;)
0
@Zieliniak tak (15 znaków)
0
@betonito Neymar to głupi bachor, a jednak go uwielbiam