La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

4

Cztery kluby są zainteresowane Kamilem Glikiem. Jak się dowiedzieliśmy, chodzi o Manchester United, Tottenham, Romę i Inter Mediolan. AS Monaco proponuje reprezentantowi Polski przedłużenie umowy, podwyżkę i opaskę kapitańską.
Prezesi AS Monaco walczą o Polaka i proponują mu przedłużenie kontraktu do 2022 roku (obecny wygasa w 2021 r.) oraz podwyżkę z 3,5 miliona euro netto rocznie na 3,8 mln euro netto. Glik odkąd trafił do klubu trzy lata temu opuścił tylko kilka spotkań, a meczów we wszystkich rozgrywkach rozegrał aż 143.

Ciekawe ile w tym prawdy co napisali Polscy dziennikarze

3

@Janiama Przejście do któregoś z tych klubów zapewni mu kolejne 22-25 % jakości gry.

1

@Janiama W Monaco to chyba wszystkie płace są netto, bo nie ma tam podatków, ale mogę się mylić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?