- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
6
Które potyczki polskich zespołów w europejskich pucharach najbardziej utkwiły Wam w pamięci? U mnie zdecydowana topka to:
1. Wisła Kraków w Pucharze Uefa 2002/2003. Kapitalne mecze z Parmą, Schalke czy Lazio i te kapitalne cieszynki Kalu Uche.
2. Groclin w Pucharze UEFA 2003/2004 i wyeliminowanie Herthy oraz Manchesteru City.
3. Lech Poznań w Pucharze UEFA 2008/2008 i ich marsz od 1 rundy eliminacji do 1/16 i meczów z Udinese. Chyba spotkanie z Austrią Wiedeń.
4. Lech Poznań w Lidze Europy 2010/2011 i świetne mecze z City i Juventusem.
Trzeba przyznać, że kiedyś polskie drużyny miały zdecydowanie trudniejszą drogę do Ligi Mistrzów. Wisła np. trafiała kolejno na Barcelonę, Real czy Anderlecht. A teraz? Legia po reformie awansowała tylko raz. Śmiem twierdzić, że jeżeli tamtejsza Wisła miałaby tę drogę, która teraz ma Legia, to regularnie byłaby w fazie grupowej. Obecnie, polskie kluby to dno dna.
Kiedyś w naszej lidze grali naprawdę dobrzy piłkarze, którzy nie bez powodu długo miejsca tutaj nie zagrzali. Żurawski, Kosowski, Kalu Uche, Semir Stilić, Hernan Rengifo, Rudnevs. Teraz niestety liczba zagranicznego śrotu nie idzie w parze z jakością, przez co mamy to co mamy.
3
@NeroTFP
Wszystkie mecze Widzewa w latach 90-tych, bo w zasadzie na każdym byłem. :)
3
@NeroTFP Zdecydowanie Widzew vs Broendby i legendarna końcówka :)
0
@Kapitan hawk No ba
1
@Kapitan hawk @Odesseiron Kurde, miałem wtedy 4 lata i niestety niewiele pamiętam, jeżeli cokolwiek :D
0
@NeroTFP Wisła Kraków, tylko dlatego, że grała przeciwko nam.
2
@NeroTFP Widzew Juventus i awans Widzewa tak samo z Liverpoolem i też awans. Tak były takie czasy w naszej piłce w latach 80 no i mecze Lech Barcelona i porażka kolejorza w karnych a także Lech Marsylia w domu 3 2 dla Lecha.
2
@NeroTFP To jeszcze rok wcześniej Legia z Rosenborgiem, Spartakiem, Blackburn w LM :) albo GKS Katowice eliminujace Bordeaux z mlodym Zidanem, Lizarazu i Dugarim :)
1
@Kapitan hawk Tak. Mimo, że nie znosiłem wtedy Legii, to bardzo im wtedy kibicowałem
0
@NeroTFP Lech - Austria Wiedeń. Byłem na tym meczu. Stadion był w budowie, więc były tylko 2 albo 3 trybuny( więc to co było otwarte to było zawalone po brzegi). Nie pamiętam dokładnie bo łepek byłem. Pamiętam za to, że po golu dającym awans Lechowi w 120 minucie skakałem w ramionach jakiegoś typka, którego pierwszy raz na oczy widziałem :)