La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 525 Culés

7

Byłem dzisiaj w sklepie sportowym rozglądnąć się za jakimiś butami. Były tam różne koszulki klubów na nowy sezon. Zrobiłem mały "przegląd". Zobaczyłem też naszą szachownicę. I przechodząc do sedna - na żywo nie wygląda ona tak źle. Na piłkarzach w meczu z Chelsea też prezentowała się całkiem nieźle (swoją drogą stroje Chelsea przecudne ;D). Później siedząc i przymierzając kilka par tych butów chcąc nie chcąc przyglądałem się tej koszulce.
I powiem Wam, że Nike osiągnęło chyba to, co chciało. Te stroje są inne i rzucają się w oczy. Ja ich kupował nie będę, ale myślę, że w tym roku sprzedaż może być rekordowa. Były poziome pasy, ale kratki jeszcze nie było. Wielu kibiców będzie chciało je mieć właśnie przez swoją unikatowość.

3

@VamosRakieta bo to nie są brzydkie stroje. Jakby usunąć herb Barcelony z nich i pokazać komuś jako koszulka jakiejś drużyny która ma te same kolory to pewnie byłyby inne zdania. No, ale nie jest w paski i o to się rozchodzi. Dla mnie są okej, nie superowe, ale też były gorsze.

konto usunięte

2

@VamosRakieta zgadzam się. Wiadomo że też wolałbym pionowe pasy ale te koszulki nie są aż tak tragiczne jak większość twierdzi. Oryginalne i co najważniejsze na zawodnikach całkiem fajnie się prezentują. Wolę je zdecydowanie od tych poziomych pasów.

konto usunięte

1

@VamosRakieta Mi osobiście się bardzo podobają. Rozumiem zarzuty, że niezgodne z historią, ale my aktualnie piszemy swoją, ktoś kiedyś też musiał wymyślić pionowe bordo-granatowe pasy :)

konto usunięte

1

@Bartunek Bordowo-Granatowe, za bardzo raziło mnie w oczy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?