La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

0

Całkiem fajnie Malcom na tej fałszywej 9 wygląda, ale miejsca raczej dla niego i tak nie ma w zespole

0

@Striker Dlatego klub powinien go wypożyczyć no chyba że ktoś zaproponuje więcej niż 40 mln co jest mało prawdopodobne

0

@MaŁolat oby go sprzedali

0

@Bagsik88 Zapewne tak to się skończy ale według mnie jak mają go sprzedać za mniej niż 40mln to lepiej go wypożyczyć do jakiegoś mniejszego klubu na rok gdzie a nóż Malcom odpali i nawet gdyby u nas nie było miejsca to jego wartość rynkowa by wzrosła i wtedy klub mógłby na nim zarobić bo on ma przecież dopiero 22 lata. Za rok Suareza już u nas nie powinno być więc pewnie Griezmann zajmie jego miejsce i przy okazji zwolni się miejsce na skrzydle (które zająłby pewnie Dembele) a Malcom mógłby być częstym zmiennikiem.

0

@MaŁolat a jak kolejny sezon będzie? Wtedy to i 40 nie dostaniemy. A gość gra słabo, lepiej te minuty dać młodym - np. Perez.

0

@Bagsik88 Jak Suarez będzie kolejny sezon? To wtedy to będzie błąd zarządu. Z całym szacunkiem ale Suarez już w tym sezonie kopał się po czole i nie chodzi mi o jakieś statystyki itd. tylko o to że już zatracił takie cechy jak np. szybkość, zwrotność a druga sprawa że nie miał zmienika. Wieku się już nie oszuka Suarez ma 32 lata a to nie jest typ piłkarza takiego jak Messi że może sobie chodzić przez 70 minut a i tak pod koniec np. strzeli 2 decydujące gole bo on raczej dużo więcej biega. Dlatego uważam że to powinien być jego ostatni sezon w tym klubie mimo że przez te lata tworzył z Messim świetny duet. Jeśli chodzi o Pereza to owszem bardzo dobrze zagrał ale nie łudźmy się że z Valverde na ławce trenerskiej ten piłkarz się u nas pokaże. Dzisiaj to tylko mecz z Vissel Kobe. Jeśli piłkarz kupiony za ponad 40 mln gra u nas 10 meczów w sezonie to tym bardziej nie wybije się taki Perez z rezerw. Nie przy tym trenerze.

0

@MaŁolat ja pisałem o Malcomie - kolejny słaby sezon. Grał mało 24 razy bo był słaby. Ten Perez debiutował za EV, zabrał go na presezon. Alena jest wprowadzany i będzie walczył o pierwszy zespole. Wague ma być w pierwszym składzie. Ilu młodych zabrał? 1000 min, które zagrał Malcom można rozdzielić na młodych.

0

@Bagsik88 Malcom grał słabo też często dlatego że sporo meczów zagrał u boku rezerw. Dajmy mu więcej szans obok takich piłkarzy jak np. Messi (z którym rozumiał się dobrze), Suarez, Rakitić - przede wszystkim niech zagra więcej obok podst. graczy a uwierz mi że pokaże się z lepszej strony. Co innego gdy grasz obok Messiego, Arthura itd. a co innego obok np. Denisa. Alena - to także nie jest w tym momencie piłkarz na 1 skład Barcy - po prostu jest tam przesyt a druga sprawa ze on się niczym nie wyróznia i nie ma dla niego miejsca i także byłbym za wypożyczeniem. Busquets, Rakitić, Arthur, Vidal, Coutinho (jeśli będzie grał w pomocy), De Jong są w hierarchii przed nim a więc aż 6 piłkarzy a nie liczę Roberto, który także być może będzie grał w pomocy więc na chwilę obecną to może powalczyć o miejsce ale z Puigiem. Gdyby faktycznie Rakitić odszedł to jeszcze byłaby inna gadka ale nie w takiej sytaucji. Jeśli chodzi o Wague to także jest wychwalany ale nic wielkiego nie pokazał a w reprezentacji także stracił miejsce w składzie więc to może być kot w worku.

0

@MaŁolat o czym Ty piszesz? Z rezerwami grał na palach jednej ręki, większość spotkań grał z pierwszym składem i zawodził. transfemartk - tam sobie to sprawdzisz.

Wague w przeciwieństwie do Malocma grał dobrze na koniec sezonu i jest w reprezentacji - teraz na turnieju stracił miejsce po dwóch meczach - w seniorach mając 20 lat.

0

@Bagsik88 Mimo wszystko tych szans było za mało a wiele razy gdy wchodził na boisko to miało to miejsce np. w 80 minucie no to życzę powodzenia jak przez te 10 min miał coś w tych meczach zmienić. Co do Wague to ile zagrał spotkań w 1 składzie Barcelony? Nie za wiele.

0

@MaŁolat 8 razy na 24 okazję zagrał mniej niż 15min

0

@Bagsik88 No więc właśnie

0

@MaŁolat czyli 16 razy zagrał więcej, nie przesadzaj

0

@Bagsik88 Uważasz że to jest wystarczająca liczba występów? Na piłkarza przeznaczono 41 mln więc to nie jest jakiś tam piłkarz, który awansował z rezerw czy zmiennik za 10-15 mln. Jeśli wydano na niego taką kwotę to trener powinien jakoś jego potencjał wykorzystać.

0

@MaŁolat skoro grał słabo, to uważam, że tak.

A za kogo powinien grać w pierwszym składzie?:D jak od każdego był gorszy

0

@Bagsik88 Szczerze? Już na początku jego przygody z tym klubem został skreślony przez trenera i mimo że niekiedy grał lepiej od takiego Dembele na którego przeznaczono niebotyczną sumę i przepłacono to nie był nawet powoływany na mecze. Co najlepsze były to mecze z najgorszymi ogórkami w lidze gdzie tak naprawdę zmiana 1 czy 2 piłkarzy w Barsie nie zrobiłaby raczej różnicy.

0

@MaŁolat Guzik prawda....od początku nie ma podjazdu do Dembele. Gość miał problem z 3 ligową drużyna, dziwne, że nie grał.

Co kolejnego wymyślisz na jego obronę co nie ma racji bytu? Może wreszcie coś w drugą stronę, w czym Malcom jest dobry?

0

@Bagsik88 Tłumacze ci gdy grał z 3 ligową drużyną to grał z rezerwami. Grał Dembele bo był 3x droższy a transfer musi się jakoś zwrócić. Jaka była sytuacja z Coutinho gdy grał w tym sezonie padake? Czemu Malcom wtedy grzał ławę? Bo nie kosztował ponad 100M. Malcom w niczym nie był gorszy w tym sezonie niż taki Coutinho a mimo to nie grał.

0

@MaŁolat inni zawodnicy mogli się pokazać, a Malcom nie. Gość traci co 3/4 piłkę, drybling ma na poziomie Rakitica, a Ty piszesz, że nie był gorszy. Był we wszystkim praktycznie. W czym Malcom jest dobry?

0

@Bagsik88 Nie no Dembele to wogóle nie traci piłek xD Ta dyskusja nie ma sensu. W czym był lepszy? chociażby w zaangażowaniu. To już nie jest kwestia tego, który z nich jest lepszy ale jeśli klub już posiada takiego zawodnika w zespole jak Malcom to trener powinien mu pomóc się rozwijać a siedzenie na ławce albo grzanie trybun to w jego wieku najgorsze co może być. Biorąc pod uwagę to ile zapłacono za Dembele to z całym szacunkiem ale jest to mocno przesadzona kwota a jego dotychczasowe występy to potwierdzają.

0

@MaŁolat a Malcom gra tak słabo, że powinni to sprzedać. Jedyną rzecz zaangażowanie- jakie inne?

0

@Bagsik88 Strzały z daleka chociażby oraz dyscyplina. Tak jak pisałem nie ma sensu dalsza dyskusja bo ty wiesz swoje ja wiem swoje a prawda jest taka że i jeden i drugi gra gówno z tym że jeden mało co gra a drugi "jest po kontuzji więc dajmy mu czas" i nie może się rozkręcić.

0

@MaŁolat Nie, Malcom nie gra bo jest słaby...ile tych bramek zdobył z daleka, a ile Cou? Dyscyplina w jakim znaczeniu? Bo nie trzymanie pozycji to jego jeden problemów. Dembele dał zwycięstwo z Real Valladoid czy RSSS, PSV, remis z Atletico...bardzo ważna zmiana z Lyonem. Coutinho kluczowy z Tottenhamem, dał asystę przy bramce Malcoma z Interem, a poprzedni sezon nie wspominając. Udział przy bramce co 209 min - a to jego słaby sezon. A Malcom co 178min. To Cou ma większy potencjał. On gra w reprezentacji, a Malcom nie.

0

@Bagsik88 Logiczne że ma większy potencjał ale chłop kosztował 160 mln po za tym był absolutną gwiazdą już za nim tutaj przyszedł, Dembele 150 więc prawda jest taka że tych porównań z Malcomem tutaj nawet nie powinno być patrząc na to ile oni kosztowali. Zarówno jeden jak i drugi przyszli z mocniejszej ligi niż Malcom i więcej od nich oczekiwano (co jest zrozumiałe). Jeśli chodzi o dyscyplinę mam na myśli np. te szopki ze spóźnianiem się na trening. Gość w wieku 21 lat przychodzi do tego klubu zarabia 12M euro za sezon co jest absurdalną kwotą a nie potrafi się stawić w ośrodku treningowym o czasie. Nie musisz mi wymieniać co zrobił Dembele bo oglądałem 90% meczy Barcy w tym sezonie i tłumacze że gdyby taki Malcom dostał podobną ilość min w sezonie to mógłby wykręcić zbliżone statystyki. Dostał chociażby szansę z Realem po tylu absencjach i także ją wykorzystał bo strzelił bramkę.

0

@MaŁolat Sam zacząłeś te porównania- i tak Malcom jest prawie we wszystkim najgorszy. Ale w 20 innych grał słabo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?