La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

konto usunięte

5

Ciekawostka na temat szpilki: chłop chodził ze znajomymi do gimnazjum Milana (dla cięższych przypadków, poprawczaki i te sprawy) w krk jeszcze będąc za Cracovią, mając 15 lat przerzucił się na Wisłę, a że cała szkoła była za Pasami więcej się w niej nie pojawił. Gdy go chłopaki w końcu upolowali na osiedlu i zgnoili wtedy wziął się za boksowanie zaczął ćwiczyć. Jego żona to dalsza rodzina mojego szwagra, historia jest autentyczna a ja typa kompletnie nie szanuję delikatnie mówiąc więc każdy cios jaki dostaje oglądam z przyjemnością. Jego dalsze "chujigańskie życie" polegało na sprzedawaniu adresów i interesów byłych ziomków pasiaków

konto usunięte

5

@mysloner Nie jest do końca to prawda, ale nich tak będzie. Pewnych tematów nie porusza się publicznie. To co robił albo czego nie robił, to jego prywatna sprawa. Każdy, kto miał wiedzieć kim A.S był na Wiśle, co robił i z kim robił to wie. Dlaczego "został pogoniony" i dlaczego "przeciął opaskę Wierność" jest znana od wielu lat. Gość od bardzo dawna, nie ma nic wspólnego z Wisłą i jej "ekipa" i to każdy wie w Krakowie (o ile ma coś wspólnego z tym ruchem społecznym). A dla ciebie dobra rada. Pewne rzeczy zostaw dla swojej wiadomości i nie mów ich publicznie. Kraków to chore miasto (pod tym względem) ;)
Edit: Tym bardziej jak nie uczestniczyłeś w pewnych zdarzeniach i wiesz o tym od kogoś innego.

5

@mysloner Tomorrow you're going down!

konto usunięte

0

@Orlik00 to jesteśmy umówieni

0

konto usunięte

0

@mysloner Nie mogę edytować jeszcze raz swojego komentarza, więc pozwolę sobie jedna rzecz wyjaśnić. Nie wspieram w żadnym wypadku tego ruchu, nie mam z nim nic wspólnego. Chodzi mi raczej o fakt, że różni ludzi, różnie podchodzą do życia. Byl kiedyś taki przypadek w Krakowie związany z Wisłą Sharks ( grupą przestępczą związana z kibicami Wisły Krakow) a "kibolem" Motoru nie jakim Groszkiem. To tylko w gwoli wyjaśnienia i "troski" o normalnego człowieka
Edit: W wielkim skrócie chodziło o wpisy w internecie.
Tutaj pewien obrazek: http://oi43.tinypic.com/33bh6kw.jpg pokazujący patologię tych ludzi. A resztę poszukaj sobie sam ;)

konto usunięte

8

@xJLx Uwielbiam te"tajemnicze" wpisy typu "kto ma wiedzieć ten wie" itd. Ludzie lubią sobie poczytać różne rzeczy, zwlaszcza te, o których sie powszechnie nie mówi.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Uwielbiam ludzi, którzy później płaczą z powodu tego, że ktoś ich "rozliczył" za to co mówią w internecie. W szczególności, jeżeli chodzi o środowiska przestępcze i ich biznesy. Ale w/e
PS. W szczególności uwielbiam gdy ktoś wypowiada się o tym, co "miało" miejsce, ale usłyszał to od kogoś, bo go tam nie było. A tak naprawdę w delikatnym tego słowa znaczeniu mija się z prawdą i na tym zakończymy.

konto usunięte

0

@xJLx A co on takiego napisał? Szczegolow żadnych nie podał. Juz widze, jak Szpilka sciga goscia z fcbarca.com, bo ten podał info, ze Szpilka zdradzil barwy klubowe...

konto usunięte

0

@LuisSalvano Wiesz co, zostawmy to ;) Chodziło mi tylko o to, że specyfikacja miasta Kraków (a raczej środowiska kryminalnego) jest dość specyficzna ;) Ale to juz nie mój problem :D
PS. Szpilka raczej go nie będzie ścigać. Ale różni ludzie żyją na tym świecie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?