La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

konto usunięte

0

Panie i Panowie. Gdzie zakładając, że skład w ofensywie nie zmieni się poza odejściem Malcoma widzicie Coutinho? Ja bym serio chciał go wypróbować na ŚPO.

konto usunięte

2

@masq Nie widzę Coutinho na ŚPO.
1. Mamy pomocników od cholery.
2. Gdyby grał w pomocy, to Puig miałby jeszcze mniej szans.
3. Coutinho nie pracuje zbytnio w obronie, a pomocnicy muszą wracac mając Messiego w drużynie.

4

@masq w srodku nie ma dla niego miejsca.

1

@masq Nie tylko ty, ale jakoś wątpię że Valdek przestanie go uporczywie wystawiać na tym skrzydle, pamiętam że parę razy zagrał w środku i wyglądało to obiecująco ale później też urazy Dembele i powrót do katorżniczego 4:3:3 z Cou na skrzydle, Messim na wolnym elektronie i braku prawego skrzydła oraz z mieszanym Suarezem, pozostaje trzymać kciuki żeby Brazylijczyk odnalazł formę po tych wakacjach inaczej stracimy dużo kasy i potencjału w ofensywie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?