- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
6
Przypominam, że dziś o 17 mecz Polska - Serbia w ramach Memoriału Huberta Wagnera. Powinno już być bardziej poważne granie niż z Holandią.
0
@NeroTFP uwielbiam Heynena, ale to co odstawia z Bednorzem to dla mnie żart.
0
@Avada Kedavra Jest selekcjonerem i to do niego należy decyzja z której później będzie rozliczony
1
@Avada Kedavra Też postawiłbym na Bednorza, zamiast Szalpuka, ale na razie wstrzymam się z krytyką, bo jak awansują na Igrzyska, to znów wyjdzie, że "szalone metody Heynena" są dobre. Niemniej, wydaje mi się, że w ostatecznym kontekście nie ma to większego znaczenia. I tak podstawową parą przyjmujących będzie Kubiak - Leon, a pierwszy do zmiany będzie wchodził Śliwka. Zobaczymy, mam nadzieję, że Heynen dobrze zrobił i nie trzeba będzie na niego krzyczeć :D
0
@NeroTFP tak, oczywiście ale mi nie chodzi juz o sam wynik. tylko on psychiczne tego chłopaka zajedzie. mógł go wcale nie powoływać na LN skoro nie chce go na najważniejsze turnieje, co miał więcej zrobić Bednorz żeby zasłużyć na powołanie? grał swietnie w LN, ma za sobą bardzo dobry sezon ligowy i jest w formie. tak jak pisałem uwielbiam Heynena i niech powołuje kogo chce, ale patrząc na przyszłosc reprezentacji głupio jest tracić takiego kozaka jak Bednorz... liczę ze on to przeleje na sportową złość i będzie jeszcze ciężej pracować.
0
@Avada Kedavra Może o to też chodzi Heynenowi? On potrzebuje silnych chłopaków, z charyzmą, walczących. Może tak odsiewa "słabsze jednostki"
0
@Avada Kedavra Nie wiem. Ciężko mi nadążyć nad Heynenem i jego szalonymi pomysłami. Może to faktycznie jest jakaś droga...