La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

2

Juve chce Mirandę ? A to ci dopiero sensacja.Dobrze,niech go biorą tylko postawić im cenę koło 20 milionów.

0

@Skaramuczi a na co sprzedawać tak perspektywistycznego lewego obrońce? Wypożyczyć do klubu w ktory bedzie gral 1-2 lata i Barca bedzie miala z niego bardzo duzy pożytek.

2

@liberoFCB Ja bym go po prostu sprzedał z opcją odkupu. Klub chętniej będzie dawał grać zawodnikowi, który jest "ich", a nie tylko wypożyczony. Nawet jak go potem stracą to przy okazji zarobią, z wypożyczenia nie mają nic i ogrywają piłkarza komuś innemu, zamiast postawić na swojego którego potem można sprzedać

0

@liberoFCB świetny to on nie jest ani nie wiadomo czy będzie,za 2 lata to dalej będzie w klubie Alba a teraz ma przyjść jeszcze Junior.Moim zdaniem sprzedać za 20 i dać klauzulę odkupu,nawet na 50 mln.Jak rzeczywiście odpali to wydanie 50 mln za topowego zawodnika to nie będzie problem.

0

@Striker sens jest taki, żeby go nie skreślać tylko pozwolić mu się rozwijać bacznie obserwując.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?