- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1119 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1119 Culés
4
Może i jest to głupie wylewanie żalów, ale mnie mocno denerwuje obecny YouTube i ogólnie rozumiana rozrywka. Kamerzysta znowu z tym Kubańczykiem coś nowego. I ta ich piosenka jest taka denna pod każdym względem, używanie zwrotów które kompletnie nie pasują do kontekstu np. C'est La Vie, znaczy po francusku takie jest życie. On używa tego zwrotu po wersie: "ona dupą kręci dziś, a ja jej mówię C'est La Vie". Przeraża mnie to że dzieciaki to uwielbiają i gościu zarabia na gadaniu byle czego. To obraza dla prawdziwych artystów, którzy walczą kupę lat o bycie najlepszym i przy okazji oczywiście o pieniądze a tutaj gościu nic nie zrobił i trzepie taki hajs, że wielu innych może sobie tylko o tym pomarzyć.
1
@Polski_Nick wygląda to trochę na ból dupy xd ale no tak jest. jest popyt jest podaż :) Ogląda się wtedy inne wartościowe rzeczy (bo polski YT jest od nich pełen) i od tego odcina i człowiek jest spokojniejszy. Zresztą Kruszwil zaraz zniknie z Internetu
0
@baczmus Niby taki Jake Paul w takim USA, miał przepaść po pewnym czasie, ale jednak ciągle się bardzo dobrze trzyma. Może i trochę przeze mnie przemawia ból dupy, ale po prostu drażni mnie to że ludzie nie odróżniają kiczu od muzyki.
0
@Polski_Nick Ja nawet nie wiem kto to jest ten "kamerzysta"? Nie znam kogoś takiego, chyba nie moje rejony, ja na YT oglądam coś takiego :
0
@Polski_Nick Nie ma czegoś takiego jak bycie najlepszym będąc artystom. Można co najwyżej być najpopularniejszym, ale to nie znaczy, że jest najlepszy.