La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

1

Wague w 1 drużynie to naprawdę fajna wiadomość. Choć ciekaw jestem czy to decyzja samego Valverde, czy miał to obiecane podczas podpisywania umowy. Ale co za tym idzie, być może Roberto na stałe pójdzie do pomocy? Nie wiem jak mu tam pójdzie, będę mu bardzo kibicował, ale nie do końca mnie przekonywał na prawej obronie, choć miał i swoje lepsze momenty. W środku pola niesamowita konkurencja, to w sumie dobrze tylko co z Alena czy Puigiem? Niestety ale chyba ktoś z pomocy powinien opuścić Barce.

1

@kamilop z pomocy to musi ktoś odejść- na pewno Rafinha, ale powinien ktoś jeszcze- Rakitic lub Vidal bo w odejście Busiego nie wierzę (choć to on powinien odejść). Najlepiej jakby z tej czwórki, trzech odeszlo, ale marne na to szansę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?