La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

konto usunięte

4

Co do cou, osobiście uważam że Barca źle z nim postąpi tak go się pozbywajac, czyli wypozyczac jeśli to nie joke, a w jego miejsce trafi Paryżan, bo to kolejny desperacki ruch zarządu w stronę sukcesów i ew udobruchanie starej gwardii

Ale nie będę obarczac z drugiej strony winą valverde, bo fakt faktem dał mu masę szans, a on i tak zawodzil, więc niektórzy naprawdę się wstrzymaja z pisaniem że to wina valverde, bo facet ufal mu bezgranicznie, a i tak był cienki jak kij od szczotki

O ile ruch uważam za debilny, tak trener nie jest winny zbytnio temu jak grał cou

0

@Chwytliwy Może i desperackie Ale w tym sporcie najważniejsze są trofea , postępowanie z ludźmi, uczucia itd odchodzą na drugi plan , kibice nie daruja niczego. Straszne te czasy się zrobiły.

0

@Chwytliwy też tak uważam dużo ludzi ciśnie na trenera bez opamiętania (Nie mówię że jest bez winy za organizację taktyczne) Tylko on ma na skrzydłach 2 transfery z bomby, które raz na 5 razy odpalają na jakiś czas i gasną, A muszą grać bo byli drodzy i jest presja z tego powodu

konto usunięte

0

@kkbarca jesteś zwolennikiem transferu neymara, a jednocześnie piszesz jak jest strasznie xd

0

@Chwytliwy no i o to w tym właśnie chodzi. Po trupach do celu tak postępuje Bartomeu.

konto usunięte

0

@kkbarca ale sam właśnie podobnie postepujesz, bo czuję że oddasz cou w taki sposób i weźmiesz neymara, mam rację czy nie? Jeśli nie to nie, jeśli tak to em

1

@Chwytliwy no chodzi o to że kilkanaście postów niżej napisałem że według mnie odejście Coutinho nie jest związane zupełnie z przyjściem Neymara do Barcelony. Dla mnie dwie zupełnie inne sprawy. Dla Coutinho nie ma miejsca , dla Neymara jest.. takie moje zdanie.

konto usunięte

0

@kkbarca a dla mnie nie miejsca dla tego drugiego, zespół powinien się skupić już na poprawie stylu, a nie znów marnowania forsy jak popadnie, i pozbycie się zawodników typu rafinha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?