La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

0

Cou zostaje, świetna informacja! Sprzedać Rakitica i zaczynamy sezon ze składem najlepszym od lat! Bynajmniej na papierze.

konto usunięte

9

@kuz bynajmniej?

1

@kuz Nie dość, że najlepszy skład to jeszcze najlepszy trener. El Trypletto lecimy po Ciebie!!

0

@Avada Kedavra "Wiele osób razi używanie słowa bynajmniej w sposób niekonwencjonalny, w znaczeniu 'przynajmniej'. Jest to jednak innowacja dość rozpowszechniona, często spotykana w Polsce centralnej i na Pomorzu. Skoro przedostaje się do języka osób wykształconych, niewykluczone, że kiedyś zostanie zaaprobowana." Z PWN. Mnie nie razi. ;) Pozdrawiam.

0

@kuz Chyba "Przynajmniej" nie bynajmniej.

1

@kuz
Cou jest beznadziejny i udowodnił to w tamtym sezonie, więc czemu takim optymizm u Ciebie ? Sezon przyjdzie i będziesz pluł na stronie jaki to on jest beznadziejny, hipokryci wszędzie.

0

@kuz Żenada.. i z czego się tu cieszyć... zostajemy z nieudacznikiem Cou, wiecznie połamanym dzieciakiem Dembele i I hamulcowym europejskiej piłki Ivanem... rewelacja... W ogóle co to za choroba i patologia, żeby tak się cieszyć i tak mocno życzyć, żeby Ney do nas nie przyszedł.. Klub któremu kibicuję chce pozyskać gracza top3 na świecie, który zapewni masę trofeów, to raczej się z tego cieszę, a nie ściskam kciuki żeby się nie udało.. komu tym chcę zrobić na złość?? Neyowi? PSG? komu? a w rzeczywistości najbardziej na fiasku tego transferu ucierpi FCB, które bez Neya nic nie zwojuje w tym sezonie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?