La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 525 Culés

konto usunięte

0

To jakich świeżakow zakupiliscie w FPL? U mnie Haller i Pepe wjechali na rejon.

1

@kerouac https://zapodaj.net/images/c8c1ba6feea84.png

Tych dwóch + Pulisić i Wan Bissaka. Mam jeszcze dwóch bocznych obrońców z beniaminków.

1

@kerouac Ceballos ale narazie ławka, czekam na dodanie Tierneya, Lo Celso i Sessegnona, zobaczy się jakie ceny za nich i się jeszcze pomyśli. Chociaż raczej na 1 kolejkę nie ma co ich brać. Bissaka i Perez już byli tylko kluby zmienili więc nie wiem czy takie świeżaki ale są.

1

@kerouac Pukki, Grealish i Aarons. Wszyscy byli ważnymi graczami w Championship, więc licze, że ogranie na Wyspach zrobi swoje.

konto usunięte

1

@sebasek99 ciekawie :) ja postawilem jednak na punktatora Aube, defensywa LFC z Digne, a z bardziej nieoczywistych to Jimenez z Wolves i Capoue z Watford xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?