- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1488 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1488 Culés
0
Ładne dymy w sejmie teraz :D
5
@Konradomoreno Nitras to idiota
3
@barcelonaLM Terlecki nie lepszy. Zachowuje się gimnazjalista podczas kłótni.
Komentarz usunięty
3
@barcelonaLM Nitras to jeden z mądrzejszych posłów
5
@Bykunn XDD większej głupoty już w tym miesiącu nie przeczytam
@mkord Terlecki tez, ale są jakieś przepisy, miał Nitras zaprezentować kandydaturę, a nie swoje wywody głosić
1
@Bykunn Różne rzeczy i opinie jestem w stanie zaakceptować, ale ta mnie przerosła.
0
@barcelonaLM To ja poproszę o wskazanie 3 mądrzejszych posłów z partii rządzącej. Tylko bez jaj, bez uciekania w odpowiedzi nie na temat. 3 nazwiska
0
@Bykunn A czy ja gdzieś stwierdzilem, że Ci z PiSu są mądrzejsi? XD Serio współczuję wam wszystkim, że sprowadzacie dyskusje do jednego zawsze. PiS PO jedno zło. Można tylko podziękować TVN i TVP za pranie mózgów Ludziom
0
@barcelonaLM No jak Ci ktoś wypraw mózg to fajnie :D Dobrze to nie z PiSu, to w ogóle z Parlamentu
0
@Bykunn Za takich uważałem Tyszkę czy Agnieszkę Ścigaj, ale po skumaniu się Kukiza z PSL można stracić do nich uznanie. Dzisiaj Winnicki dobrze podsumował to zbiorowisko.
0
@barcelonaLM Aha, ten Tyszka który powiedział, że przez słabe wykształcenie pielęgniarek z Ukrainy umierają ludzie? :D No nadzwyczaj inteligentna wypowiedź. Ale może mu się tylko tak trafiło, podobnie jak z podatkiem, że można zlikwidować VAT i będziemy rajem podatkowym. No doskonały wyraz inteligencji.
O Pani Poseł Ścigaj nie wiem niestety nic. Nie wykluczam, że jest rozsądną osobą