La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Które macie miejsce w FPL La Rambla 2019?
Ja 258 na 303 miejsca xd

0

@Wilczeq 46, ale po jednym meczu to nie ma co patrzeć xd

0

@Striker Ja tam na to patrzę bo to może być najwyższe miejsce jakie będę miał z moim składem ;)
Ale jest Aguero na kapitanie, może postrzela sobie z WHU

konto usunięte

0

@Wilczeq mam 5 pkt xD licze na Strelinga i Bernardo dzisaj

0

@Wilczeq A mogę teraz do tej ligi dołączyć? Jestem w innej lidze i mam 23 pkt, jak dołącze do naszej ligi to punkty mi zostaną? :D

1

@Wilczeq Mam nadzieję, że nie zapomnę w następnej kolejce o przeprowadzenie zmian. W ogóle gram jeszcze w ustaw i fantasy e-klapę, nazwa drużyny ta sama. PS pierwszy wpis na La Rambli. Pozdro.
Jednak dziewiąte, jestem w jakiś dwóch naszych ligach.

0

@kenneth99 Pozdro
6pkt
Dzięki Trentowi :D

0

@Bamek94 Chyba punkty Ci się będą liczyć od nastepnej kolejki

0

@Wilczeq E to nie :D Gram w zapinamy pasy, tam przynajmniej koszulkę można wygrać :D

0

@Bamek94 Ja też gram w jednej lidze gdzie można wygrać chyba szalik dowolnej drużyny z PL.

konto usunięte

0

@Wilczeq 169 na razie, ale serio po jednym meczu nie ma co patrzeć. Salah na kapitanie i takie tam gadają, ale na razie to strzelił jedną bramke. Ja na c mam Aube. Liczę na niego.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?