@Wilczeq Mam nadzieję, że nie zapomnę w następnej kolejce o przeprowadzenie zmian. W ogóle gram jeszcze w ustaw i fantasy e-klapę, nazwa drużyny ta sama. PS pierwszy wpis na La Rambli. Pozdro. Jednak dziewiąte, jestem w jakiś dwóch naszych ligach.
@Wilczeq Mam nadzieję, że nie zapomnę w następnej kolejce o przeprowadzenie zmian. W ogóle gram jeszcze w ustaw i fantasy e-klapę, nazwa drużyny ta sama. PS pierwszy wpis na La Rambli. Pozdro. Jednak dziewiąte, jestem w jakiś dwóch naszych ligach.
Komentarze
1
@Wilczeq Mam nadzieję, że nie zapomnę w następnej kolejce o przeprowadzenie zmian. W ogóle gram jeszcze w ustaw i fantasy e-klapę, nazwa drużyny ta sama. PS pierwszy wpis na La Rambli. Pozdro.
Jednak dziewiąte, jestem w jakiś dwóch naszych ligach.
1
@Wilczeq Mam nadzieję, że nie zapomnę w następnej kolejce o przeprowadzenie zmian. W ogóle gram jeszcze w ustaw i fantasy e-klapę, nazwa drużyny ta sama. PS pierwszy wpis na La Rambli. Pozdro.
Jednak dziewiąte, jestem w jakiś dwóch naszych ligach.