- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
1
Jeszcze 1.5h to składu Barcy. Jako, że jest to ostatni mecz przed sezonu to zobaczyłbym z chęcią Dembele-Suarez-Griezzman i w środku De Jong-Arthur-Rakitić.
0
@Grzesior667 Albo Busi z De Jongiem od 1 minuty
0
@Grzesior667 Cou,Frankie,Arthur marzenie
0
@Grzesior667 nie widzę Arthura w podstawowym składzie, bo niedawno wrócił do treningów. Chociaż sam bym chciał to zobaczyć.
Zakładam, że wyjdzie przeciwna 11 do tego co było ostatnio i później zmiany, chociaż najchętniej zobaczyłbym tę 3 z przodu (która prawdopodobnie wyjdzie na Bilbao, chyba, że nie będzie żadnego ryzyka z Messim) i ogólnie skład, który mógłby wyjść na Basków.
0
@BigShaq Trójka z przodu powinna raczej na pewno wyjść, bo przydałoby się żeby złapali razem minuty przed Bilbao. A w pomocy pewnie zobaczymy to co ostatnio, ale warto mieć marzenia.
0
@Grzesior667 Rakitic, de Jong i Arthur to może być fajna opcja. Ja chciałbym chociaż przez chwilę zobaczyć Roberto, Ivan i de Jong. Nie chcę oglądać Busquetsa i Frenka bo przez chwilę ostatnio grali i miałem wrażenie, że Frenk wchodzi w strefy Busiego co wypycha Sergio wyżej. A wyżej wymieniona 3 mogłaby zagrać w meczu z Bilbao. Chociaż pewnie skończy się na Busquetsie, Rakiticiu i De Jongu.
0
@BigShaq Też to zauważyłem, że Frenkie lubi wejść między stoperów i stamtąd rozgrywać. Kolejnym minusem Sergio jest to, że chłop jest pod taką formą, że ma problemy z prostymi piłkami i dlatego z Rakiticiem czuje się "bezpieczniej", aniżeli z Sergio. Chyba, że złotym środkiem będzie Sergi. Bo co by nie mówić to Busquets z Rakiticiem grać razem nie mogą.
0
@Grzesior667 Sergio wygląda okropnie i to od dłuższego czasu. Ivan na jego pozycji daje rady. Roberto też chętnie zobaczyłbym na pozycji Busquetsa. Przecież kiedyś do tego był przymierzany. Co by nie mówić o naszych pomocnikach to są bardzo uniwersalni i to jest super.