La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

1

Jeszcze 1.5h to składu Barcy. Jako, że jest to ostatni mecz przed sezonu to zobaczyłbym z chęcią Dembele-Suarez-Griezzman i w środku De Jong-Arthur-Rakitić.

0

@Grzesior667 Albo Busi z De Jongiem od 1 minuty

konto usunięte

0

@Grzesior667 Cou,Frankie,Arthur marzenie

0

@Grzesior667 nie widzę Arthura w podstawowym składzie, bo niedawno wrócił do treningów. Chociaż sam bym chciał to zobaczyć.
Zakładam, że wyjdzie przeciwna 11 do tego co było ostatnio i później zmiany, chociaż najchętniej zobaczyłbym tę 3 z przodu (która prawdopodobnie wyjdzie na Bilbao, chyba, że nie będzie żadnego ryzyka z Messim) i ogólnie skład, który mógłby wyjść na Basków.

0

@BigShaq Trójka z przodu powinna raczej na pewno wyjść, bo przydałoby się żeby złapali razem minuty przed Bilbao. A w pomocy pewnie zobaczymy to co ostatnio, ale warto mieć marzenia.

0

@Grzesior667 Rakitic, de Jong i Arthur to może być fajna opcja. Ja chciałbym chociaż przez chwilę zobaczyć Roberto, Ivan i de Jong. Nie chcę oglądać Busquetsa i Frenka bo przez chwilę ostatnio grali i miałem wrażenie, że Frenk wchodzi w strefy Busiego co wypycha Sergio wyżej. A wyżej wymieniona 3 mogłaby zagrać w meczu z Bilbao. Chociaż pewnie skończy się na Busquetsie, Rakiticiu i De Jongu.

0

@BigShaq Też to zauważyłem, że Frenkie lubi wejść między stoperów i stamtąd rozgrywać. Kolejnym minusem Sergio jest to, że chłop jest pod taką formą, że ma problemy z prostymi piłkami i dlatego z Rakiticiem czuje się "bezpieczniej", aniżeli z Sergio. Chyba, że złotym środkiem będzie Sergi. Bo co by nie mówić to Busquets z Rakiticiem grać razem nie mogą.

0

@Grzesior667 Sergio wygląda okropnie i to od dłuższego czasu. Ivan na jego pozycji daje rady. Roberto też chętnie zobaczyłbym na pozycji Busquetsa. Przecież kiedyś do tego był przymierzany. Co by nie mówić o naszych pomocnikach to są bardzo uniwersalni i to jest super.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?