La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

4

Eksperci z Prawdy Siatki już widzę trochę odjechali. "Do Tokio jedziemy tylko po złoto"
Nie lubię takiego podejścia w sporcie. Szczególnie u dziennikarzy.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Polska w Tokio: ANFIELD INTENSIFIES

konto usunięte

0

@Criss18Barca zwłaszcza że zwykle się nie sprawdza.

konto usunięte

0

@Criss18Barca z drugiej strony jesteśmy głównym faworytem imprezy razem z Rosją i może Włochami. Prawda jest taka że każdy medal poza złotem będzie niósł lekki niedosyt a jego brak będzie tragedią. W końcu jesteśmy mistrzami świata mamy świetnych zawodników co pokazała liga narodów i kwalifikacje IO i ten Leon jako wisienka na torcie. Gramy kosmiczną siatkowkę. Niech się nas inni boją. A z drugiej strony to jest sport i trzeba zachować pokorę bo nie takie drużyny kończyły bez medalów w różnych sportach. Ja będę cieszył się z każdego medalu ale wiadomo że główny cel to złoty krążek który zdecydowanie jesteśmy w stanie zdobyć.

0

@8Iniestazo8 i Brazylią. Brazylia to obrońca trofeum, wicemistrz świata, obecnie #1 rankingu FIVB

0

@8Iniestazo8 Włochy? dobre, jak już to USA czy Brazylia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?