La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

24

Legia przełożyła mecz z Wisłą, by 9 piłkarzy wysłać do 3 ligi na mecz. No cyrk. Dodam jeszcze, że Wisły nikt się nie pytał o przełożenie spotkania. Jaja w tej lidze straszne.

konto usunięte

18

@DonMatteo901 legie to sie powinno zlikwidować, rak polskiej piłki

0

@DonMatteo901 w 3lidze zrobili sobie trening,uwazali na nogi,w ligowym musieli by grac na 100% o punkty,wisly nikt nie musial pytac bo to uefa zmienila termin meczu w le,pytanie tylko czy ten zabieg legii cos da

0

@DonMatteo901 Ciekawe gdyby Barcelona grała w czwartek potem w niedzielę, a potem w środę to by niby nie przełożyli? Według mnie słuszna decyzja.

0

@Criss18Barca No nie, bo masz 3 dni przerwy. Jak jest mecz w lidze Mistrzów w środę i rewanż we wtorek to przekładają? Nie wydaje mi się :D

0

@DonMatteo901 A gdyby grali w czwartek Puchar Króla, niedziela liga a środę LM? A tak w ogóle Legia by normalnie grała w czwartek tylko UEFA przeniosła mecz na środę.

0

@Criss18Barca Wiem, ale co to ma wspólnego z tym, że wysyła się piłkarzy na mecz 3 ligi (4 poziom rozrywkowy), tych samych którzy mogli by grać normalnie w weekend. Pomijając to, że we wrześniu w jeden weekend zagrają 2 mecze (piątek i poniedziałek). Wisłę Płock potraktowano bez szacunku i tyle. Tak samo będą grać 2 mecze w jeden tydzień i każdy ma ich gdzieś. Cyrk i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?