La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

29

Ja nie wiem jak kibice Barcy nie widzę, że Neymar po prostu chcę ratować swój tyłek on tylko patrzy na siebie. Gdyby Barca stanowczo odmówiła to gdyby Real mógł go kupić to Neymar bez zastanowienia by tam poszedł.

Ciężko mi sobie wyobrazić znów go w barwach ukochanej Barcy. Będzie mi nie dobrze na ten widok.

konto usunięte

3

@Kamiloza91 to zaczniesz kibicować Betisowi

0

@adamek1910 a ty masz już plan na to co zrobisz jak pójdzie do Madrytu? czy 404 not found? :D

konto usunięte

1

@snoopdegie będę żył dalej i kibicowal Barcelonie? ale no tak się nie stanie i Neymar zagra znowu w naszych barwach

0

@snoopdegie a co ma zrobić? Nie przyjdzie, to nie przyjdzie. Z tego co widzę, to większość planuje się wieszać w przypadku przyjścia do Barcelony, niż odejścia do Realu xd

11

@adamek1910 Nie bądź śmieszny. Po prostu będę go traktował jak pracownika, który ma zapieprzać dla Barcelony. Jednak obrzydzenie podczas meczu będzie.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 identyczne odczucia

1

@PatrychoO Wieszać xD odpocznij sobie w takim razie od la Rambli, skoro masz az tak dalekoidące, skrzywione obserwacje. Podejrzewam że jak pójdzie do Madrytu to i tak zostanie wybielony, albo poprostu temat ucichnie, jakby go nigdy nie było

0

@Kamiloza91 Zapieprzać :P rozbawiłeś dzięki ! :)

@edit
Będę go traktował jak pracownika ... no nie mogę się przestać śmiać ... godzina 1sza w nocy a ja nie mogę się przestać śmiać. hahahha

1

@zenoowity Czepiasz się tylko słów bo chcesz zapłysnąć. Coś nie wyszło. Będzie musisz grać dla Barcy, a splendor zbierze i tak Messi. W takim razie jak go mam traktować? Po prostu będzie mi obojętny. I tak na razie gwiazdeczka jest w Paryżu gdzie kibice go nie szanują :D

0

@Kamiloza91 O kurde, zapomniałem że to ty w translatorze tłumaczysz ...
To ty akurat chciałeś zabłysnąć i ci się udało ... na stronie na której 70-80% nie che Neymara powielasz rzeczy które były pisane już milion razy ubierając to w inne słowa ... Fajnie że nienawidzisz Neymara już wszyscy wiemy że Polacy na la Rambli zostali urażeni najbardziej tym co zrobił Neymar.
Fajnie że jesteś tak wielkoduszny że jak już Neymar przyjdzie to będziesz go traktował jak robola ... chociaż tyle. Mam nadzieję że Ney sprosta twoim wymaganiom i rzucisz mu czasem jakiś kawałek mięska żeby z głodu nie umarł.

0

@zenoowity To co jak przyjdzie mam go wyzywać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?