La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

konto usunięte

0

Od początku byłem przeciwny sprowadzeniu Jovicia i wcale mnie nie dziwią najnowsze doniesienia. Oczywiście wątpię szczerze w wypożyczenie Serba, nie po to Real kupował go za gruby hajs, by po presezonie wyrzucić go w siną dal. Ale świadczyć to może po prostu o watpliwosciach względem niego. Moim zdaniem - choć pewnie znajdą się wyjątki - młodzi zawodnicy, gwiazdy jednego, dwóch sezonów, nie powinni decydować się na transfer do absolutnej topki (Barca, Real, City). Zbyt duża konkurencja, presja, wymagania. Najlepsza droga wiedzie przez kluby średniego kalibru: Arsenal, BVB itd. Jovicia oglądałem bardzo często, bo śledziłem Eintracht. Nie przekonywał mnie w ogóle, bo to jest zawodnik typu Van Persie, ewentualnie na siłę - Mandzu. Nie pasował do nas i bardzo cieszy mnie fakt, że trafił ostatecznie do Realu. Niech się męczą, oni lubią kupować one season wonder.

konto usunięte

0

@kerouac właśnie, możnabyło kupić bardziej sprawdzonego wernera który już 2/3 sezony dobre miał a nie jovicia który jeden sezon dobry miał ale liczę że Jović jeszcze odpali i są to głupie doniesienia mediów

0

@JaSzymon werner na bank trafi do Bayernu.

konto usunięte

0

@JaSzymon No może Werner zagrał więcej sezonów od Jovica, no ale jakby to powiedzieć, liczba sezonów nie idzie w parze z jakością. Werner zalicza straszny regres od kilku lat i nie jest to ten sam piłkarz który zachwycał w swoim pierwszym sezonie kiedy przyszedł ze Stuttgartu. Miałem wrażenie że grał najgorzej z atakujących Lipska w tym sezonie poza Augustinem i Brumą co raczej wyczynem nie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?