- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 741 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 741 Culés
1
Dla mnie osobiście niech PSG bierze Rakitica i Cou, z dopłatą nawet. Drugi spalił się w Barcelonie i Już się nie ludze że odzyska formę, bo przerósł to ten transfer i oczekiwania wobec niego. Z kolei Rakitica tez niech biora bo choć wi3le nam dał to więcej już nie da A przy Ernesto będzie na pewno blokował miejsce w pomocy, bo będzie grał w większości meczów...
Pensje Rakiety i Cou pewnie pokryja pensję Neya, który zgodzi się na obniżenie wynagrodzenia. A tu mamy ogromną jakość w zasadzie z miejsca. A potrzebujemy gościa, który choć na kilka lat wejdzie w buty Leo.
2
@Matt_i1992
Rakitic nie odejdzie. Mówił o tym wiele razy, także nie wiem po co o tym pisać
3
@Odesseiron To jedno, druga sprawa jest taka że oferując tych dwóch zawodników 20 milionów dla zasady to powinien być max, a moim zdaniem tak naprawdę ani grosza. Jak słyszę że mówi się o 2 piłkarzach i 100 milionach euro, to już nie wiem z kogo się śmiać. Czy z tych którzy twierdzą że trzeba brać i nie marudzić, z tych dla których nie ma problemów z tym że tracimy wtedy dwóch piłkarzy z dwóch różnych pozycji i bierzemy napastnika do ataku który i tak już może być zatłoczony, czy z tego że prawdopodobnie te klauny chcą tą cenę jeszcze podbijać w razie jej odrzucenia, bo nie wyglądają jakby mieli stawiać jakiekolwiek warunki. Niesmieszny dwumiesięczny kabaret. Konczcie z tym już :D
0
@Odesseiron A ostatnio coś dodawał, że nie odchodzi? Bo ja jiz dlugo nic takiego nie widziałem.
Myślisz że zawodnicy nie zmieniają zdania pod wpływem swoich agentów? Skąd wiesz że nie doszło do spotkania zarządu Barcy z Rakiticem i go nie przekonali że w Barcy nie będzie już grał za wiele? A jemu akurat zależy na regularnych występach. Dla mnie jest to jak najbardziej realny scenariusz. Może Leonardo sam dzwonił do Rakitica i przekonał to do projektu PSG.
0
@Matt_i1992 Neymar jest wart max180 mln (jest starszy, mało grał i gwiazdorzy). Cou jest wart 120 mln a Rakitic 50. O jakiej doplacie za gwiazdora Ty gadasz?
0
@betonito 30 mln Max. Cou nie jest wart 120mln, nie po takim sezonie słabym jaki miał. Można powiedzieć że PSG też kupuje kota w worku.
0
@Matt_i1992 Ale Coutinho przynajmniej grał, a Neymar nie. Po drugie Rakitic mówił o tym, że ze względu na rodzinę chce zostać - w tam tym roku była bajeczna oferta z PSG dla niego chociażby - teraz powiedział, że się nie przeniesie jak pojawiły się pierwsze takie plotki. Po za tym Rakitic jest lepszy niż Busi obecnie i to Hiszpan powinien wylecieć z pierwszej 11.
1
@Matt_i1992 Zawodnik, który parokrotnie mówi, że nie odejdzie ze względów rodzinnych, ze względów na córki zdania nie zmieni. I nie musi tego co tydzień powtarzać. Była jasna deklaracja z jego strony. Nie odchodzę ze względu na rodzinę. Więcej nic nie trzeba