- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
3
A mi się wydaję że osoby co były załatwiać Neya guzik załatwili :D Coś mi się wydaję,że przedstawiciele PSG pokazali nam środkowy palec . Dobrze każdy wie jak szejk lubi Barce....Są osoby które nie chcą jego przybycia ale życzenie by trafił do Realu to piłowanie drzewa pod samym sobą.... Każdy dobrze wię że Ney to pajac ale grać potrafi noi ja osobiście nie chciałbym by do Realu polazł. Tym bardziej że jako jedyny potrafił ciężar gry wziąć na siebie a nw czy Gryzek czy Dembele odciążą Leo. Jaki Ney jest ale on to potrafił a reszta kadry nie potrafiła i mi się wydaje że ten sezon będzie jak oostatni ,,podaj do Messiego może coś wymyśli".Dembele też dostanie urazu i będziemy czekać 2 miesiące zanim do formy wróci. Smutne ale prawdziwe:/
1
@LeoMessi1994 jakbym miał na to jakikolwiek wpływ to wolałbym żeby Neymar został w PSG. Dlaczego? A no dlatego, że w przypadku gdy któryś z naszych cracków nie odpali (oby nie) to w przyszłym roku można znowu negocjować (albo nawet nie bo jakaś klauzula się uruchamia chyba). W momencie gdy trafi do Realu - nie ma opcji go wyciągnąć.
0
@Kamil92 nom też wolałbym żeby został niż lazł do Realu bo on jednak grać potrafi. Wiadomo odwiecznemu rywalowi jak najmniej się życzy takich transferów :) Najbardziej się tylko boję tego że ten sezon będzie jak zawsze podaj do Messiego coś wymyśli. A potem Leo nie ma kto odciążyć od tego nw czy Gryzek będzie to umiał mimo że fajnie gra narazie.
0
@LeoMessi1994 zobaczymy. Jeśli już mam wybierać kogoś kto jest w stanie się ogarnąć i wspomóc Messiego to Dembele. Wiem, dziwne, że nie napisałem Griezmann :) Ogólnie do transferu Neymara podchodzę neutralnie ale jak czytam pierdoły żeby poszedł do Realu no to już trochę przegięcie. W przypadku transferu w którym nie mamy nic do gadania (np.Hazard) to spoko, ale gdy bierzemy udział w negocjacji to wole żeby jednak wygrała te negocjacje Barcelona...
1
@Kamil92 zgadza się cieszę się że masz podobne zdanie do mnie z tym że też cie denerwują komentarze by poszedł do Realu. Ney to pajac to każdy wie ale kopać piłke umie i to głupota jak kibic Barcy chce by w Madrycie grał. Dembele owszem ma spory potencjał tylko on ma 2 problemy urazy i dojście do formy. Gdyby to dopracował byśmy mieli z niego gry sporo radości.
0
@LeoMessi1994 To że miał urazy nie znaczy że będzie je miał ponownie. Tak jak Ci co ich nigdy nie mieli, mogą je mieć nagle i seryjnie. To co napisałeś, to tak naprawdę jeden problem, bo jeden wynika z drugiego.
0
@drNo po tym sezonie jag znów będzie miał Dembele urazy myśle że to będzie jego ostatni sezon.
0
@LeoMessi1994 wow, sam Messi do mnie pisze! Leoś nie denerwuj się, masz rację- ostatnia szansa dla małolata. Wracaj do zdrówka, będziesz potrzebny w Bilbao.
0
@drNo hahaha dobre i sorka za byka miało być jak*
0
@LeoMessi1994 Leoś Tobie wybaczam błędy