- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
51
Wedlug bliskiego współpracownika Barcy, klub nie ma obecnie nawet 40 mln euro na transfer Neymara. [L'Equipe]
20
@Gaucho To chyba on jest tym współpracownikiem
https://zapodaj.net/c163c4b9762ad.jpg.html
0
@Gaucho Tak, dlatego leca do szejkow, pół dnia im tyłki trują, a w najblizszym czasie znow zamierzają się z nimi spotkać. Media zaczynają przeginać z tymi bredniami...
6
@LuisSalvano dlatego lecą, żeby zaoferować zawodników albo wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu:) Media mają swoje często wymyślone sensacje na siłę, ale i tak wiedzą więcej od nas niestety.
2
@Gaucho To niech Neymar dorzuci parę groszy oddamy mu jak się sprawdzi ;)
6
@LuisSalvano ty lepiej leć szybko do bociana.
przecież 1000x razy było że chcemy dać zawodników,czego ty nie rozumiesz?
0
@kkbarca była też propozycja, żeby Leo i Luis się dorzucili do powrotu przyjaciela, jak tak bardzo im zależy ;)
0
@Gaucho Oprócz zawodnika, czy dwóch Barca i tak będzie musiala sypnąć kasą.
0
@Skaramuczi O, to jednak wierzysz mediom? Musielibyśmy zatem z 3 zawodnikow im dac, aby na jedno wyszlo.
5
@LuisSalvano Barca nic nie musi :)
6
@LuisSalvano człowieku ty co okienko jesteś na tysiącpięćsetstodziewięćset% pewne że ktoś przyjdzie
1
@LuisSalvano na Nejmara chcesz siana,spytaj LuisaSalvana
jeszcze 2 tygodnie temu jak mówiłem że nie ma kasy to odpowiadałeś że przecież możemy dać zawodników.
0
@Gaucho JEZELI chce pozyskać to jednak MUSI też pewne wymogi spełnić, bez względu na to, jak bardzo zejdą z ceny.
5
@LuisSalvano lol,nic nie musi,po prostu nie weźmie Neymara
0
@Lord_Vader Niektórzy co okienko są na tyle samo procent pewni, że ktoś nie przyjdzie. Kolejny, ktory widzi tylko jedną stronę barykady oraz tylko to, co sam chce zobaczyc.
I nigdzie nie napisałem, ze na pewno przyjdzie. Uważam jedynie, ze szansa w tym okienku jest o dziwo na to bardzo duza, bo nikt sie nie spodziewal takiego obrotu spraw.
0
@Skaramuczi "JEŻELI chce pozyskać (...)". Zawodnikow plus kase. Chyba, ze wyceniasz graczy na nierealne kwoty.