- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
12
Zazdroszcze Wam tej euforii tego entuzjazmu, osobiście podchodzę do tego sezonu bardzo spokojnie bez dużych oczekiwań. Nie z tym Panem na ławce nie wierzę, że wyciągnął wnioski, że coś się zmieni. Pewnie znowu Busquets-Rakitic w podstawie do tego Griezmann na LS moim zdaniem on tam się tylko zmarnuje i będzie po sezonie debata tak jak z Coutinho czemu tak mało daje. Dla mnie powrót Neymara jest nam bardzo potrzebny. Suarez pewnie znowu będzie tluk wszystko po 90 minut i na wiosnę umrze. Oczywiście trzymam za chłopaków kciuki i obym się pomylił oby był to wspaniały sezon czego Wam i sobie życzę.
0
@bodzio10 Spokojnie, o tytuły krajowe wydaje mi się, że nie mamy konkurencji - chyba, że nowi gracze Atletico będą potrafili przełożyć formę ze sparingów na sezon. Mówisz nie z tym trenerem, Real ma jeszcze gorszego trenera i dużo słabszą kadrę. Chyba, że o LM chodzi to obawy są bardziej uzasadnione, no ale mimo słabszego trenera od Live, czy Tottenhamu, to kadrą dorównuje nam chyba wyłącznie City.
0
@bodzio10 "człowieku małej wiary" :D
Neymar nie jest nam potrzebny za takie pieniądze o jakich się mówi... poza tym nie wiadomo jak będzie wyglądało jego zachowanie w szatni i poza nią, nadal jest Semedo z którym zbytnio się nie lubili. Potrzebna jest nam taka gwiazdeczka?
LE potrafił ustawić do pionu zawodników, a teraz ciężko powiedzieć jak by to było, gdy już Arthur w końcowej fazie sezonu poleciał sobie na imprezę do Neymara. To nie jest normalne zachowanie na tym szczeblu. Śmiejemy się, że w B klasie ludzie imprezują i piją, a koleś który gra w takim klubie i imprezuje w środku sezonu to jest coś normalnego ?
0
@kordyl1010 Mnie nie obchodzi co on robi w wolnym czasie jego sprawa. Oceniam piłkarza przez pryzmat boiska. Jak grał u nas to czarował i wierzę, że gdyby wrócił też by tak było. Jak pisałem dla mnie jest potrzebny z prostej przyczyny mamy wielką dziurę na lewym skrzydle w ataku.
1
@Oskar00 Tylko mi już ta liga i puchar nie wystarczają. Mam już dość tych kompromitacji w LM. Dla mnie LM to priorytet.