La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

konto usunięte

3

Ta plota z Neymarem w Realu to jest ogromna głupota. Owszem, Neymar jest mokrym snem Pereza już od kilku lat ale przecież na tą samą pozycje mają Hazarda, Viniciusa, Rodrygo czy złote dziecko hiszpańskiego futbolu Asensio, od biedy nawet Isco tam zagra. Florek zatrzymał się w czasie to fakt, ale nie jest chyba tak głupi, żeby wydawać 120 baniek plus kogoś tam na gościa na którego pozycję ma już 4 gości. Chyba że Łysy obmyślił jakąś taktykę na 3 lewoskrzydłowych, wtedy rozumiem. Ale skoro Yazid jeżeli chodzi o taktykę jest na poziomie Brzęczka to szczerze wątpię. Zwykła głupia plota bez pokrycia w rzeczywistości, wypuszczona tylko po to żeby podbić cenę.

0

@Lares Hazard grałby na ŚPO.

0

@Lares Ja też tak myślałem, ale rzeczywistość wygląda inaczej. Perez ma swoje obsesje i wtedy wyłącza mu się zdrowy rozsądek. Przecież Rodrygi wziął tylko dlatego, żeby Barcelona go nie wzięła.
I tu jest podobnie. Jak będzie bardzo chciał Neymara, a łysy się zgodzi to go weźmie. Gówniaków wyśle do rezerw, pozmieniają ustawienie i tyle. Nie sądzę, żeby tak się stało, ale posiadanie 3 lewoskrzydłowych nie odstrasza Pereza od wzięcia czwartego. Jemu zawsze jest mało, nie będzie go obchodziło, że kadra jest przeładowana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?