La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

11

Temat Neymara upadł? Otwierajcie szampana. :D PIĘKNIE.

0

@hoeniker no pieknie. Atak znow na oparach na wiosne. Ale co tam, lepiej znow gowno znaczyc na arenie miedzynarodowej niz miec baletnice w skladzie, nie?

3

@SelloutCrowd Jeśli tak się zdarzy, to winny będzie trener i żaden Neymarek by tu nic nie dał. Mamy elitarną ofensywę.

0

@hoeniker jak to upadł? PSG od zawsze wolało Dembele także wiesz :)

0

@hoeniker 4 pilkarzy na 3 pozycje. To sa tylko ludzie i jak ludzie sie rozjada na wiosne jak beda grali, a beda musieli grac.

0

@SelloutCrowd 4 piłkarzy na 3 pozycje, gdzie każdy jest z topu i ma ambicję grać zawsze. Jest w tym najlepszych zawodnik wszech czasów. Luksus.

BTW, już widzę jak Messi gra zawsze i Ney/Dembele/Antek/Suarez dzielą się pozostała dwójką miejsc. :) Na pewno wszyscy byliby zadowoleni. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?