La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

konto usunięte

4

Neymar niepotrzebny, prawda? ;) Oby w poniedziałek dogadali się z tym PSG...

3

@LuisSalvano Już na szczęście nie mają się jak dogadać :D Co by ten Neymarek zmienił?

3

@LuisSalvano Skończ z tym Neymarem. Go tutaj nie będzie. Chyba, że dorzucisz się do niego to co innego.

1

@LuisSalvano Prawda. Neymar niech spada do Realu.

1

@LuisSalvano czekaj, zaraz się zlecą i będą wyzywać xd to jest logiczne, że potrzebujemy Neymara. Brakuje nam takiego skrzydłowego

Edit: Już się zlecieli XD

0

@LuisSalvano Oceniasz na podstawie 1 meczu?

0

@LuisSalvano No tak jak zwykle jak coś źle idzie, to przez brak Neymara :)
A w ogóle to skąd to przekonanie, że oni tam jadą w poniedziałek? Jakieś dobre żródła to podawały?

0

@LuisSalvano raz czy tam drugi raz by go depnęli na stopę i dowidzenia na pól sezonu

konto usunięte

0

@Bartek22 tak, w ciągu dnia.

konto usunięte

0

@Bykunn Haha, tak, a w poniedziałek lecą do Paryża, aby pograć z Leonardo na PlayStation.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?