La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

konto usunięte

1

Jeśli przyszedłby Neymar, to La Rambla mocno się podzieli. Jest tutaj wielu jego zwolenników, z kolei pożegnanie Cou i przyjście Neya spowoduje, że uznam to za ogromną kompromitację naszego zarządu. Naprawdę decyzja o oddaniu Cou mocno mnie zabolała.

0

@student97r no oddanie Cou to glupota. Ale oddanie Cou i nie sprowadzenie Neymara to jakas bomba atomowa z kretynizmem, spuszczona na budynki Barcelony

konto usunięte

0

@SelloutCrowd Dlatego chciałbym opcję pozostania Cou i tyle. Nie rozumiem tej decyzji, ale najwidoczniej nie muszę. :)

0

@student97r Jeszcze jakby przyszedł Ney to jest to zrozumiałe, ale jeśli tak się nie stanie (a uważam, że się nie stanie) to będzie to największy idiotyzm jaki miał miejsce w tym klubie. Puścić gościa, który mógłby nam sporo dać w tym sezonie etc. a i tak lepiej mieć w kadrze takiego grajka jak Cou niż nie mieć.

konto usunięte

0

@student97r La Rambla juz jest mocno podzielona na tych, ktorzy widzą, ze jest nam potrzebny i na tych, ktorzy odprawiają zabobony, aby tylko Brazylijczyk ten do nas nie trafil.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Tak jak napisałem wyżej, zostanie Cou powinno zakończyć nasze działania w kwestii pozyskiwania zawodników.
@LuisSalvano Ja go po prostu nie chcę, ale do odprawiania zabobonów mi daleko. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?