La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

konto usunięte

3

Wiecie co jest najlepsze? Zarówno my jak i psg dokonaliśmy 2 najdroższych transferów w piłce nożnej, i co? I oba są niewypalami, neymar w psg, a cou u nas, tym że ten pierwszy ma jeszcze gorzej, bo dochodzą do tego kontuzje oraz afery

Brazylijska klapa

1

@Chwytliwy Liverpool Thug Life, bo Barca płaszczy się o powrót XD

3

@Chwytliwy Dla mnie gorsze jest, że włączam Liverpool czy City i mam radość z ich oglądania, a odpalam Barcelonę i zasypiam.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Tylko my w przeciwieństwie do nich nie utrudniamy odejścia takiemu zawodnikowi. A zebysmy odkupili od nich Neya to pewnie będziemy w tym okienku musieli sie jeszcze trochę napocić. Chyba, ze jakims cudem dogadają się juz w ten poniedziałek podczas spotkania.

konto usunięte

2

@SeeleyBooth ja może będę miał radość oglądania gry Milanu niedługo, bo fajna tam paczka się szykuje i trener z ofensywna wizją gry, dodaj do tego bvb i optymistyczne mu, to w ogóle hurra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?