La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

konto usunięte

1

No dobra, skoro już tak mowa o trenerach. Luis Enrique - świetny trener, który tchnął coś w Barcelonie, czy może jednak jego sukcesy w dużej mierze są efektem posiadania tria Messi-Suarez-Neymar, które wtedy było w szczytowej formie?

Z jednej strony sukcesy trenerskie, ale z drugiej brak reakcji na boiskowe wydarzenia, gdy Barcelonie nie szło.

Jak to z tym Enrique według Was?

0

@NeroTFP Nie ma co gadać, Lucho miał swoje za uszami ale był bardzo charyzmatycznym trenerem i samo MSN to za mało co pokazały kolejne 2 sezony, w pierwszym po prostu było to zaskoczenie dla rywali, Lucho był stabilniejszy, jak graliśmy kupę to graliśmy i prawie każdy wiedział że przegramy zaś jak graliśmy swoje to było i efektywnie i efektownie a Valverde wiele słabych meczów wygrał ale większości meczów nie da się oglądać, do tego mniej trofeów w 2 sezony i 2x z rzędu kompromitacja w LM

0

@NeroTFP
Dla mnie jego główną zasługa było to, że utrzymał się az 3 lata. On ustawił Suareza na skrzydle po czym Leo zmienił to i ustawił go na szpicy. W styczniu skonfliktował sie z Messim, gdzie wszyscy kapitanowie musieli interweniować. Po czym Leo na konferencji prasowej powiedział, że nie odejdzie a da z siebie wszystko aby wygrac wszystkie trofea - a Lucho musial kilka spraw odpuścić. Dla mnie Lucho zajechał taktycznie nasza pomoc, która z najlepszej pomocy w historii piłki (nie boje sie tego powiedzieć) stała sie jedynie uzupełniaczem składu. Miał gwiazdy w dryżynie, jednak dla mnie nie stworzył potora takiego jak Guardiola który pożerał przeciwników. Wycofał się z pieknego, radosnego futbolu totalnego. Trudno mi znaleźć pozytywne kwestie taktyczne które wprowadził Luis do zespołu, transmisja piłki od stopera do MSN i niech coś wymyślą nie była czyms co dla mnie osobiście stawiałoby na piedestale Lucho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?