- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
1
No dobra, skoro już tak mowa o trenerach. Luis Enrique - świetny trener, który tchnął coś w Barcelonie, czy może jednak jego sukcesy w dużej mierze są efektem posiadania tria Messi-Suarez-Neymar, które wtedy było w szczytowej formie?
Z jednej strony sukcesy trenerskie, ale z drugiej brak reakcji na boiskowe wydarzenia, gdy Barcelonie nie szło.
Jak to z tym Enrique według Was?
0
@NeroTFP Nie ma co gadać, Lucho miał swoje za uszami ale był bardzo charyzmatycznym trenerem i samo MSN to za mało co pokazały kolejne 2 sezony, w pierwszym po prostu było to zaskoczenie dla rywali, Lucho był stabilniejszy, jak graliśmy kupę to graliśmy i prawie każdy wiedział że przegramy zaś jak graliśmy swoje to było i efektywnie i efektownie a Valverde wiele słabych meczów wygrał ale większości meczów nie da się oglądać, do tego mniej trofeów w 2 sezony i 2x z rzędu kompromitacja w LM
0
@NeroTFP
Dla mnie jego główną zasługa było to, że utrzymał się az 3 lata. On ustawił Suareza na skrzydle po czym Leo zmienił to i ustawił go na szpicy. W styczniu skonfliktował sie z Messim, gdzie wszyscy kapitanowie musieli interweniować. Po czym Leo na konferencji prasowej powiedział, że nie odejdzie a da z siebie wszystko aby wygrac wszystkie trofea - a Lucho musial kilka spraw odpuścić. Dla mnie Lucho zajechał taktycznie nasza pomoc, która z najlepszej pomocy w historii piłki (nie boje sie tego powiedzieć) stała sie jedynie uzupełniaczem składu. Miał gwiazdy w dryżynie, jednak dla mnie nie stworzył potora takiego jak Guardiola który pożerał przeciwników. Wycofał się z pieknego, radosnego futbolu totalnego. Trudno mi znaleźć pozytywne kwestie taktyczne które wprowadził Luis do zespołu, transmisja piłki od stopera do MSN i niech coś wymyślą nie była czyms co dla mnie osobiście stawiałoby na piedestale Lucho.