La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

2



Dajcie przykład drugiego takiego zawodnika w Barcy, który pod nieobecność Messiego ciągnął zespół i brał grę na Siebie. Wiem, wtedy był w formie lepszej niż teraz, i wszyscy popychali go jak lalkę, ale tyle ile dawał nie daje nikt poza Messim.

2

@kuz Bez wchodzenia w link wiem że chodzi o Neymara ;)

1

@kuz W sumie on nadal jest w formie, tylko ma kontuzję/e kto obejrzał choć kilka meczów Neymara to wie że to nadal topowy piłkarz który robi różnicę, niech przyjdzie ktokolwiek na skrzydło bo tego tak nie można zostawić jak jest obecnie

2

@kuz No nie przesadzaj nie znasz się na piłce przecież według Bartomeu Dembele jest lepszy no i oczywiście Dembele ma taki potencjał byle tylko czekać do 2059 roku aż odpali a będziemy mieli pocieche xDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?