La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

6

1. LR: jeżeli Valverde wystawi DJ, S. Roberto i Alena w pomocy to będzie mega kreatywnie i rozwalimy rywala w pył.

2. Valverde wystawia DJ, S. Roberto i Alena w pomocy. LR przed meczem: OMG, niemożliwe, super, jedziemy ich!

3. Po meczu: Valverde zły. Zły skład, nie umie ich ustawić, bla bla bla.

Tłumaczyć Wam że takie zmiany nie miały sensu - nie ma sensu :)
Ale skoro była presja to dostaliście taki środek pola jak sobie wymarzyliście. Może choć kilka osób zastanowi się teraz dlaczego w poprzednich sezonach Busi i Rakitic grali wszystko. Dlaczego S. Roberto grał na prawej obronie w ważniejszych meczach. Dlaczego bez Messiego mogliśmy rozbić Real a wczoraj nie mogliśmy przebić Bilbao.

Na logikę nie ma jednak co liczyć. Te same osoby które wczoraj piały z zachwytu nad składem dziś krzyczą kolejne głupie rozwiązania problemów Barcelony. Oczywiście znowu nie mają racji ale żeby to zrozumieć trzeba pomyśleć. A z tym ciężko...

2

@Azi no tak, bo przecież to my skład wystawilismy, Valverde czytał La Ramble i dał nam taki skład, żeby nam pokazać, ze to i tak nic nie da.

konto usunięte

1

@Azi i tak Rakitic nic wczoraj nie dał jak wszedł

Poza tym no tak, valverde zna Polski i dlatego taki skład wystawił, bo czytał lr i zrobił nam na złość w stylu "a nic to nie da"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?