La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

2

Tak nawiązując jeszcze do niszczenia zawodników przez Valverde. Takie zabiegi miały miejsce na długo przed przyjściem Valverde. Np. Fabregas na 9, Villa na skrzydle. Problemem też jest nasz system gry i niedopasowanie kadrowe.

konto usunięte

3

@SeeleyBooth Villa sobie świetnie radził akurat, zdobywał ładne bramki i zdobywał piękne bramki z tej lewej części boiska. Miał bardzo długo kontuzje, sporą pensje, a był w pewnym momencie niesamowicie nieskuteczny.

0

@SzahMatt Może nie świetnie. Zdobywał bramki i asystował, ale gołym okiem widzieliśmy, że nie czuje się swojo na tej pozycji.

1

@SeeleyBooth Zgadza się, tylko skoro mamy w kadrze tyle dziesiątek, to może pasowałoby i brak skrzydłowych, to może pasowałoby zmienić system na taki, w którym w ogóle istnieje taka pozycja jak mediapunta, bo w 4-3-3 nie istnieje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?