- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 676 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 676 Culés
12
Myślę, że osoby z Rambli nie mają prawa śmiać się z poziomu komentarzy na stronie Realu, bo momentami, poziom tutaj jest naprawdę przerażający. :) Zgadzam się z @Janiama (wybacz, że Cię oznaczam). Czasami nie chce się tu przebywać.
0
@student97r Zaraz ktoś Ci wyskoczy z legendarnym "To nie musisz tu przebywać".
0
@student97r A co to kibice Realu są jacyś gorsi? Po tej i tamtej stronie są jednostki bardziej rozgarnięte i mniej rozgarnięte.
1
@student97r Prosta sprawa. Są w społecznościach dzbany i normalni ludzie.
4
@student97r Jak poziom tutaj jest identyczny, tylko ratuja go osoby, które pisza merytoryczne komentarze, ale szambo tu wybija caly czas. Nie można merytorycznie nic napisac, bo zaraz ktoś ironia zarzuci. Albo jeszcze lepiej. Po wczorajszym meczu widziałem 2 komentarze. Jeden w nocy, drugi za dnia, gdzie było napisane, ze Valverde powinien odejść (w formie przekleństw), a użytkownicy dalej sa bez bana. Moderacja zamiast taki brak kultury banowac, to tylko usuwa komentarze i to może irytować, bo ty może napiszesz zarcik i sam zostaniesz za to skasowany.
0
@Grzesior667 I to jest prawda.
1
@Witekk10 Proszę bardzo, ma do tego prawo. ;)
@Grzesior667 Nie są gorsi, szanuję ich. Ale jakim prawem śmiejemy się z poziomu tam, skoro tutaj momentami nie jest lepiej? To trochę hipokryzja. :)
@sebasek99 Nie wiem czy tak nazwałbym ludzi, ale brak szacunku mnie przeraża. Jednak internet to piękny wynalazek, który potrafi zniszczyć człowieka. Paradoks.
0
@Rewolucja123 Sama ironia nie jest zła, ale gdyby nie regulamin, to aż boję się pomyśleć jakie określenia by tutaj padały.
0
@student97r Kto się śmieje ten się śmieje. Nie obchodzi mnie poziom tamtej strony, bo z niej nie korzystam.
0
@student97r Zla nie jest, ale jak piszesz merytoryczny komentarz i ktoś Ci odpowiada w ironiczy sposób, bo nie potrafi podejść normalnie do dyskusji, to denerwujące wtedy jest.
1
@student97r Tak. Język w internecie jest ogólnie wulgarny i dyskusje tam bardzo często nie przejawiają wysokiej kultury osobistej. Tutaj też bym jednak nie obwiniał go tylko. Kibice piłkarscy nigdy nie słynęli z opanowania i zawsze bardziej przesadzali w komunikatach, niż je wyważali. W końcu sport to emocje, zaangażowanie, zżycie z ulubionym klubem. Niektórych to za bardzo niesie. Mamy wtedy takie rezultaty.
1
@sebasek99 Rozumiem emocje, ale myślę, że bez nich też pojawiają się wulgarne komentarze, niestety. Trzeba wierzyć, że będzie lepiej.