La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

konto usunięte

0

Rakitic+Semedo dopłata 60-80 mln i bierzmy tego Neymara. Zaraz zaczniecie na mnie najeżdżać, ze trzeba sie szanować itp, ale W sporcie nie ma miejsca na sentymenty liczy się tu i teraz, nie ma co płakać, ze Ney zrobił dwa lata temu to co zrobił. Jest stworzony pod ten klub i styl gry. Sergi Roberto niech wraca na prawa obronę, Wague tez będzie dawał radę, Semedo lepszy nie będzie, zaczyna 3 sezon i już widać ze dalej będzie to samo, obawiam się ze to podobny przypadek co Dembele, ale jemu dałbym ostatni sezon szansy. Oczywiście przydałby nam się trener i od tego wypadałoby zacząć, ale taki ktoś jak Ney ożywiłby ten nudny i smutny styl jaki prezentuje Barca za Valverde.

2

@mikael xD Czyli zostajemy bez prawego obrońcy i bez zabezpieczenia w środku pola, ale za to mamy NEYMARA ... w szpitalu :D Nice

0

@mikael Semedo nigdzie się nie wybiera :p

0

@mikael Semedo zostaje w Barcy i sam potwierdził że jego możliwe włączenie w transfer Neya to fake newsy. Czego nie rozumiesz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?