- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
8
Coutinho: „Nie jestem facetem, który chce mówić o sobie, ale gram w środku pola i staram się tworzyć szanse dla moich kolegów z drużyny." ..Pozatym pozdrawiam Valverde i jego myśli taktyczne za ustawianie mnie na LS
0
@NaFazieHitman Skończyłeś cytat albo za wcześnie albo jesteś Coutinhio.
0
@sokot hehe to trzecie
2
@NaFazieHitman trzecie znaczy że wymyśliłeś cytat? :)
0
@Azi a gdzie jest tam cytat?
0
@NaFazieHitman zazwyczaj od " do " ale widzę że to chyba jednak za trudne do ogarnięcia ;)
0
@Azi dla ciebie za trudne do ogarnięcia i rozróżnienia gdzie się zaczyna cytat, a gdzie kończy. podpowiem Ci zaczyna się na „ (którego nawet nie potrafisz zrobić, a taki ogarnięty jesteś) i kończy na " tak jak ta bezsensowna dyskusja bo napisałem to prześmiewczo gdyż Cou jest pomocnikiem, a my wciskaliśmy go na LS gdzie kompletnie nie miał komfortu do gry.
0
@NaFazieHitman Prześmiewczo ;)
https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444
Główna pozycja : Lewy napastnik
https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/leistungsdatendetails/spieler/80444
Zawodnik nigdy nie wystąpił (nawet jeden raz!) jako środkowy pomocnik. Może zagrać jako 10 ale u nas gra tam Leo. Może zagrać jako ofensywny pomocnik - ale u nas nie ma takiego, bo gra Leo. Może zagrać jako lewy pomocnik (i grał!) ale my nie gramy 442.
Więc tak - Twój komentarz jest prześmiewczy. I uraczyłeś nas pięknym samozaoraniem :D
0
@Azi Racja 106 spotkań jako ŚPO to ani razu nie zagrał jako środkowy pomocnik rozwiń sobie ten skrót to sie dowiesz co za bzdury wypisujesz jeszcze podałeś link do weryfikacji xD oraj pole na traktore
0
@NaFazieHitman ale sobie wymyśliłeś linie obrony :D
I jeszcze teksty rodem z jakiejś gimbazy. Brawo chłopie. Wykazałeś się niesamowicie :)
0
@Azi nic sobie nie wymyśliłem chciałeś mnie zaorać na siłe i mi coś wmówić jednak jak widać skonczyły sie argumenty, które wydawało Ci sie że masz oraz mieć fajna zabawe, ale nie będziesz miał z tego satysfakcji takie są fakty. O pomocniku to wypowiedź Coutinho, że nim jest sam o sobie tak powiedział bo to był cytat, ale za ciężko Ci to zrozumieć i sie prujesz do mnie.. a ŚPO znaczy Środkowy Pomocnik Ofensywny, a ty piszesz, że on nigdy nie grał w środku pomocy xD jesteś poprostu jakimś łbem, który nie zrozumiał żartu i tyle świadczy o tym ilość herbów nad wypowiedziami teraz pisz sobie co chcesz skończyłem dyskusje z Tobą bo nie ma tu nic więcej do powiedzenia.
0
@NaFazieHitman Brawo po raz drug. Wysoki poziom kolego :)
I jeszcze zbieracz herbów. Serio chłopie oceniałem Cię trochę wyżej ale skoro sam sobie budujesz taką ocenę to już Twoja sprawa :)