- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
2
Nie prościej nazywać Valverde po nazwisku, po imieniu albo po prostu trenerem czy pseudonimem "Txingurri"? :) Wtedy nikt nie będzie miał powodów do usuwania dyskusji, nikt nie będzie ryzykował banem i przynajmniej w tej kwestii będzie spokój.
Sam uważam, że określenie "wuefista" samo w sobie nie jest obraźliwe o czym mówił Ćwiąkała i o czym pisałem jakiś czas temu, ale problem w tym, że użytkownicy używają tego określenia, żeby Valverde obrazić.
Zawsze mnie to zdumiewa, że ktoś woli napisać obraźliwe hasło wiedząc, że zaraz może dostać bana. Wiem, że to bardzo popularne tutaj i spotka się z wielkim uznaniem, ale warto? Dla mnie nie, ale ludzie się różnią, więc każdy ma swoje kryteria. :)
2
@student97r No to czy złamałem regulamin pisząc „Sami wiecie kto” lub „Ten którego imienia nie powinno się wymawiać” ?
0
@student97r Żyjemy w czasach w których mega patologia wrzuca filmiki na YT żeby zabłysnąć. A udaje im się to bo ktoś takich kretynów ogląda...
A Ty się dziwisz że ktoś nazywa EV wuefistą? :)
1
@student97r Valverde to żaden wuefista, bo wuefista był tylko 1.
0
@IronSanHybrid Nie wiem jak to zostało potraktowane. :) Nie jestem za to odpowiedzialny.
@Azi Wcale się nie dziwię takim określeniom. :)
0
@student97r Ty jesteś jedynym spokojnym użytkownikiem na tej stronie. Po co się z przejmujesz innymi? Złapią bana to trudno. Dla Ciebie najważniejsze jest żebyś ty ich nie łapał.
0
@daniel32778 Jest wielu spokojnych użytkowników. Podczas meczów też się denerwuję, ale kiedy piszę tutaj komentarz, to staram się dobierać odpowiednie słowa. Na razie żadnego nie złapałem, mam nadzieję, że uda mi się to utrzymać. ;)