- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
0
Zarząd czapki z głów, dwie kapitalne decyzje, sprzedaż Malcoma i wypożyczenie Cou wobec kontuzji Suareza i Dembele to majstersztyk ;)
1
@Barca_Big_Moment teraz to mądry a gdyby zostali to sam byś jeszcze dzisiaj psioczył że dla nich miejsca nie ma
0
@Striker Skąd wiesz człowieku co bym robił? Wróżbita Maciej jesteś czy co? Zajmij się sobą, a nie piszesz farmozony. Elo benc xd
@ksobi Za tego lajka również się to cb tyczy bo jednak się z nim zgadzasz, więc kappa...
0
@Barca_Big_Moment Nikt nie mówi, że jesteś wróżbitą, ale krytykować każdy potrafi. W jaki sposób zarząd był w stanie przewidzieć, że w tak, krótkim czasie tylu zawodników z ofensywy złapie kontuzje? To akurat zwykły pech i tyle. Wypuścili tych dwóch zawodników bo nic nie wnosili do naszej gry i zapewne chcieli/ chcą sciągnąć w ich miejsce. Ciekawe co byś mówił gdyby zostali i wszyscy byliby zdrowi. Nikogo nie stać na tak drogiego rezerwowego jak Coutinho a szczerzę wątpię, że przebiłby się do podstawy.
0
@ksobi Co byś mówił xD. Akurat Cou i Dembele to lubiani przeze mnie piłkarze, więc bym się cieszył.