- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 590 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 590 Culés
6
Mamy niesamowitego pecha! A Dembele wieczny talent szklanka znów kontuzjowany. To można było przewidzieć.
Ale Neymara nie potrzebujemy wg. "ekspertów" z tej strony.
A Cou jest super i nie miał formy bo mało grał i nie na swojej pozycji xD
Dodam jeszcze, że Messi też nie pojechał do Stanów specjalnie by odpocząć a jakoś nie trenuje do dziś, także "eksperci" posłucham co dalej chętnie.
0
@marcin000019 Jaką masz gwarancję, że Neymarowi nie odnowi się kontuzja stopy (oby nie), jeśli już do nas przyjdzie? Jeden skrzydłowy w szpitalu wystarczy.
0
@marcin000019 Aż chciałbym, żeby Neymar przyszedł, tylko po to, by zaraz po przyjściu do nas dostał kontuzji, która go na pół roku wyłączy z gry i może byście wtedy zrozumieli, że to nie w piłkarzach nasza nadzieja, tylko w trenerze, który to poukłada.
Przypomnę, że sezon 13/14 skończyliśmy z niczym, mimo iż był i Neymar i Messi. Rok później doszedł Suarez i przede wszystkim Enrique, który dał świeżości i pewnej dozy ryzyka do naszej gry. No i mieliśmy historyczne Tridente MSN, które było czymś niespotykanym. Jak liczycie na odnowienie się MSN, to niestety, ale się nie doczekacie. Messi dzisiaj gra w środku, Suarez już nie taki, a i Neymar więcej siedzi, niż gra.
To Valverde trzeba zmienić, bo z tych piłkarzy co są obecnie, to by każdy odważniejszy i lepszy taktycznie trener o sporej charyzmie wyciągnął maxa. Ernesto wyciąga max. 40% i to w porywach.
Przypomnę tylko kogo miał Guardiola w sezonie 2008/09 - Busquets i Pedro z rezerw, Keita, czy Pique bez doświadczenia. Na bramce totalny chaos, czyli Valdes. Młody Messi, który dopiero stawał się gwiazdą (20 latek wówczas). Klub świeżo pod odejściu Deco i Ronaldinho. Klub w rozsypce.
Nie mów mi, że Neymar zmieni wszystko, bo nie zmieni praktycznie nic. Dalej będziemy bezpłciową drużyną, która marnuje tylko potencjał wielu graczy i co gorsza - marnuje najlepsze lata Messiego.
#ValverdeOut
P.S. Pierwsze zdanie oczywiście półżartem, bo nie chcę i nie życzę nikomu choćby 1 dnia kontuzji.