La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

2

Oddanie Coutinho do Bayernu niesamowicie odbije się nam czkawką, nie rozumiem zresztą dlaczego lekką ręką go puszczamy po jednym słabszym sezonie (pierwsze pół roku miał przecież świetne), a jednocześnie stawiamy na Dembele, który przez dwa sezony praktycznie nic nie pokazał poza regularnym L4

0

@skakun95 jakie oddanie?

0

@PeteR10 a w jakiej drużynie Cou będzie grał w tym sezonie?

0

@skakun95 Mówiąc oddanie, a myśląc wypożyczenie. Kolosalna różnica

0

@PeteR10 W tym sezonie w praktyce jednak żadna różnica, bo będzie grał w Monachium, a nie u nas, co mnie następny sezon jak jeszcze ten się nawet dobrze nie zaczął :)

0

@skakun95 Co za bzdura Bayern będzie opłacał mu pensje, a póki gra Messi i jest Valverde, Coutinho gra u nas dno i 2 metry mułu. Powiedz jeszcze, że w przyszłym sezonie już nie będziesz kibicował...

0

@PeteR10 Ale czy Ty wgl czytasz o czym ja piszę? :D Co mnie to że będzie mu opłacać pensję, jak nie będzie w tym sezonie u nas grał :D Poza tym pierwsze pół roku jak już wspomniałem Cou był filarem drużyny, zaliczył jeden słaby sezon, a taki Dembele został w klubie mimo 2 cienkich sezonów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?