La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 967 Culés

0

Pytanie. Jak by się nie udało Neymara na LS sprowadzić kogo byście widzieli? Bergwijn może albo Everton bo w Sancho to teraz nie wierzę że by się udało.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Dembele przecież je...

1

@Coutinho007 Federico Chiesa:)

0

@kkbarca O to by była fajna opcja. W sumie myślałem jeszcze o Oyarzabalu ewentualnie Olmo

1

@MesQueUnClub96 A nie czekaj xD

1

@Coutinho007 Chiesa w Fiorentinie chce zostać lub przejść do Juve. Ja bym dał szansę Daniemu Olmo, bo nie dość, że jest wychowankiem to ma duży potencjał. Szkoda tylko, że zarząd widzi tylko Neya...

1

@fcbarcafan19 No pewnie żadnych alternatyw nie biorą i to jest masakra... Jest przecież Bergwijn, Oyarzabaal, Everton czy nawet Richarlison.

1

@Coutinho007 O, o tym ostatnim właśnie myślałem. Zagra na skrzydle i na '9'.
Mam nadzieję, że tam w biurach Barçy mają zapisane jego nazwisko.

2

@Coutinho007 Ja bym chętnie zobaczył Evertona albo Richarlisona, zwłaszcza że z Evertonem mamy dobre relacje.

0

@Witekk10 Ja nie wiem od czego są Ci Skauci... Jedyny nominalny skrzydłowy jakiego mamy właśnie znowu wyleciał a my jedynie na kim się skupiamy to na Neymarze nie biorąc żadnych innych alternatyw :X Za chwilę się okaże, że nie mamy skrzydeł i Antoś będzie się kisił2 na LS.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?