- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
1
Dobra, starczy o Legii, bo za 5 dni w Warszawie mecz reprezentacji Polski. Przeciwnik nie byle jaki, bo Węgrzy, czyli aktualny wicemistrz świata w piłce nożnej. Tym bardziej, że mają przyjechać w najsilniejszym składzie, dokładnie tym samym, co zdobył wicemistrzostwo. Faworytem nie jesteśmy, ale myślę, że zmobilizowany zespół i publiczność, dadzą radę i pokażą się z dobrej strony.. Jaki wynik obstawiacie?
0
@NeroTFP jakiej piłce nożnej?
0
@NeroTFP 3-3 bramki dla nas Boniek x2, Wilimowski dla Węgrów Puskas x3, a jaki jest Twój typ? :)
0
@lukaszbarca15 No, piłce nożnej, zwana inaczej futbolem.
@bodzio10 Jakim cudem tacy piłkarz jak Boniek czy Puskas mogą zagrać? Nie zagrają, bo to nielogiczne. Co do wyniku, to nie wiem, ale liczę na niespodziankę.
0
@NeroTFP Nie wiem o co Ci chodzi, drugi dzień z rzędu widzę Twój wpis, bardzo podobny, co Ty chcesz tutaj pokazać? Bo Węgrzy nie są aktualnymi wicemistrzami w piłce nożnej, ni cholery nie rozumiem o co Ci chodzi.
0
@chudym W życiu nic nie jest oczywiste. To taka podpowiedź. "Szukajcie, a znajdziecie" :)
0
@NeroTFP Nie mam zamiaru, spokojnego dnia