- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1944 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1944 Culés
10
MARCA podaje, że REal negocjuje transfer Neymara w Paryżyu, są jego wysłannicy.
1
@kibicsportu zaherbowałbym dwa razy :)
0
@kibicsportu
Negocjować sobie mogą ale nie mają nic konkretnego do zaoferowania.
Same drewna + jedynie 100 mil. zaciągniętego kredytu.
Jeżeli PSG go opchnie za 150 mil. bo Real tylko tyle ma to trzeba wyciągnąć hiszpański długopis na tą całą sprawę.
0
@monsterrize ale akurat to Real ma lepsze warunki do jego kupna, plus mają takiego Jamesa czy Navasa ktorymi PSG by nie pogardziło. Dodatkowo sam fakt, ze szejk nie chce oddac Neymara do Barcy
0
@Kcprlxx
Jamesa czy Navasa ? Nie bądz śmieszny, Real nie mógł ich sprzedać bo nikt nie chce szrotu to na pewno wezmą średniaka Jamesa i emerytowanego weterana Navasa. Gratulacje... oni ani nie mają kasy tak jak my ( nie dokonali żadnych sprzedaży ) ani nie mogę zaciągnąć kredytu na 200 mil. z przyczyn oczywistych.
0
@monsterrize A co siedzisz u Pereza pod biurkiem, że masz takie informacje? :D
0
@monsterrize nie mają kasy? :D Od kilku lat nic nie wydawali, a teraz brak im pieniedzy? Co do Navasa to poczytaj gdzie chcesz, jakis czas temu Keylor byl blisko PSG, ale na koncu sie posypalo :))
0
@Aerox
Nie sprzedając nikogo i nie redukując płac klubowych logika mówi, że ciężko zakontraktować gracza, który ma kosmiczne wymagania. Pamiętajmy jeszcze, że Real wypompował się sporo na sprowadzenie Hazarda i co teraz powiedzą Hazardowi ? Wiesz co stary, posiedzisz na ławce bo mamy nowego LS.
A i Hazard, mamy sprawę, musimy obniżyć Ci pensję bo Brazol, chce dużo piniądzów zarabiać u nas, pewnie się nie obrazisz. :)
0
@Kcprlxx
Zatem poczekajmy, zobaczymy kto ma rację :)
0
@monsterrize 1. Neymar może grać na "10" to samo Hazard. 2. Real sprzedał w tym okienku piłkarzy i zarobił łącznie 115 MLN. 3. Transfery Realu były przed okienkiem transferowym, wliczały się do poprzedniego roku.
0
@monsterrize ale pan ekspert wie, że po 1. Neymar od dwóch lat gra jako śpo, więc nie wiem co ma do tego Hazard, po 2. po utracie Ronaldo, najlepiej zarabiającym piłkarzem w Realu jest Ramos, ktory i tak zarabia grosze w porownaniu do piłkarzy Barcelony? To że Barca wydaje 20% więcej pieniędzy na tygodniówki, a jeszcze ma na Neymara, powinno cie przekonać że Real ma jeszcze ogromne rezerwy. Real wydał sporo, a teraz zobacz ze iluś zawodników odeszło, oraz że przez ostatnie kilka lat, przychodzili sami młodzieńcy, a ostatnim duzym transferem był James w 2014 roku ;)
0
@Kcprlxx
Bla,bla,bla...
Chwilowo to okazuje się, że Real nikogo nie wysłał do Paryża ani nie wysłał nadal żadnej oferty. Wszystko skleja się w kupę, są gołodupcami i mają wielkiego hemoroida na tyłku o nazwie Golfista. Nie potrafią nic z Golfistą zrobić od paru lat a chcą się brać za Neymara, haha komedia..