- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
0
W kontekście kontuzji Dembele naszła mnie taka refleksja, że jego obecna sytuacja jest tylko i wyłącznie spowodowana jego podejściem i mentalnością.
Gdyby miał mentalność Messiego, którego w młodości też męczyły urazy, nie byłoby inaczej? Albo gdyby miał takie podejście do pracy jak Cristiano?
To właśnie wyróżnia go na tle innych talentów piłkarskich. Nie znam go osobiście, ale zbyt często pojawiają się newsy o jego frywolnym podejściu do wielu kwestii, takich jak dieta czy sen.
Kontuzje to rzecz normalna, to nie jest niczyja wina. Ale jeśli celowo bagatelizuje się bóle to już nie można za to obwinić własnego organizmu, tylko głupotę.
Trochę to też wina dzisiejszego stanu piłki nożnej. Młodziaków stawia się na piedestał, gdzie po jedynym dobrym sezonie zarabiają więcej niż niejeden weteran w klubie. Robi się z nich gwiazdy i pompuje ego. W sumie to po co pracować, skoro i tak już zarabiasz ponad 10 mln za sezon. Sam nie wiem jak na mnie wpłynęłaby taka kasa.
0
@SithRM No to że jego kontuzje to tylko i wyłącznie jego głupota to już wiemy od dawna, Ameryki nie odkryłeś :P